Четвер, 26.04.2018, 23:33

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)Головна » Дата

«Свято серця, а не держави», «День дурня», «День першоквітневих риб» або ж «День гумору» - так величають 1 квітня жителі різних країн світу.

Фото www.day.kiev.ua

Втім, суть свята від цього не змінюється. У цей день кожен, не переживаючи за власну шкуру, може жартувати над знайомими, рідними, начальниками. Щоправда, лише за умови їхньої незлопам’ятності. Дослідники стверджують, що тридцять хвилин сміху на день дозволяють пацієнтові, котрий переніс інфаркт міокарду, уникнути повторного нападу. А загалом, сміх подовжує життя на десятиріччя, вважають вчені. Тож є сенс сміятися цілий рік.

Христина, студентка факультету іноземної філології:


- Це дійсно свято для нас, студентів, бо в цей день можна повеселитися. Доволі часто у цей день мене розігрували друзі. Це були елементарні жарти, але все ж таки на те й 1 квітня. До сьогодні згадую невинні розіграші.

Наташа, студентка історичного факультету:


- Насправді я ставлюся до цього свята нейтрально, бо важливими для мене є лише Великдень і Різдво. Але колись я на 1 квітня розіграла батька: сказала, що вагітна. Вирішила дізнатися, як він відреагує на таку новину. Через кілька днів батько змирився з розіграшем.

Олександр, Сергій, магістранти факультету фізичної культури:


- Непогане свято, позитивне. Відзначаємо не завжди, залежно від настрою і ситуації. Але якщо люди визнають його, з когось жартують, проводять вечірки, то, напевно, 1 квітня - це свято. Просто в Одесі, наприклад, цей день оголосили вихідним. Щорічно там святкують Гуморини. А в нас все на ентузіазмі.

Іра, Марина, студентки факультету української філології та журналістики:


- Не дуже відзначаємо День гумору. У школі багато вигадували різноманітних жартів: сміялися і над собою, і над вчителями. Жарти були примітивні, наприклад зі шнурками. Але з кожним роком стаємо старші, і з кожним роком 1 квітня має для нас все менше значення.Категорія: Дата | Додав: hroniker (28.03.2011)
Переглядів: 950 | Теги: день гумору, студенти, жарти, 1 квітняДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net