П`ятниця, 25.05.2018, 02:12

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)Головна » Дата

25 років тому Україна пережила найдраматичнішу та найстрашнішу за своїми наслідками катастрофу в сучасній історії. 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС зірвався четвертий реактор. Цій події, яку відзначили в РЦКіМ „Розмай”, у день трагедії було присвячено розповідь-спомин „Чорнобиль. 25 років потому”.

 

Аварія і досі впливає на життя мільйонів людей. Її масштаби могли б бути набагато більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії. Здоров'ям чорнобильців у зоні лиха опікувалися і наші земляки: медсестрою працювала Галина Бойчук, помічником санітарного лікаря – Микола Сальверський, санінструктором – Володимир Левицький. Своїми спогадами про Чорнобильську катастрофу поділився Валерій Урсакі, котрий тоді працював в Іванівській районній лікарні. „Людина робить діло – чекай наслідків, - промовив Валерій Леонович. – І тепер керівництво району та міста намагається зробити все, аби наслідків аварії ми, чорнобильці, не відчували”.


Яким чином халатність, некомпетентність, нерозсудливість працівників атомної електростанції призвела до аварії, присутні дізналися, переглянувши фільм з однойменною назвою "Чорнобиль. 25 років потому". 
Категорія: Дата | Додав: hroniker (26.04.2011)
Переглядів: 925 | Теги: Розмай, Чорнобиль, квітень, чорнобильці, 25 років, ЧАЕС, Аварія, катастрофаДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net