Неділя, 09.12.2018, 21:26

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)

Незабаром у Кам’янці


Головна » Дата

Дослідники краю вирішили підготувати загальну енциклопедію Поділля, яка б поєднала інформацію в галузі археології, фольклору та краєзнавства, а також довідник матеріалів на цю тематику з джерел архіву нашої області.


Таку ідею запропонували учасники наукової конференції «Хмельниччина в контексті історії України», яка відбулася минулої п’ятниці в коледжі культури і мистецтв до 35-річчя утворення Хмельницької області. Учасники конференції, а це доктори та кандидати історичних наук, академіки, представники центру державних архівних установ України та Хмельницької облдержадміністрації, розглянули у рамках заходу чимало площин краєзнавчої тематики. Зокрема, історію нашої області в різні періоди, її видатних особистостей, природу, пам’ятки минулого, народних майстрів і музейну справу.

Крім того, першим заступником начальника Головного управління економіки Хмельницької облдержадміністрації Марією Хоменко проаналізовано соціально-економічний розвиток області за 1991-2012 рік. «Ми хочемо бачити нашу область такою, яка б за економічними показниками була однією з найкращих в Україні, - зазначила вона. – У планах стратегії розвитку Хмельниччини – реалізація туристичного потенціалу, створення бренд-буку, розвиток сільських регіонів, забезпечення росту регіонального потенціалу».

З 1991 року на Поділлі відбулось 10 міжнародних, обласних, регіональних конференцій. «Основний їх результат – вихід у світ надзвичайно унікальних і цінних збірників, - стверджує доктор історичних наук Лев Баженов. – З 2008 року ми працюємо під егідою Національної спілки краєзнавців, до якої входять не лише професійні дослідники, але й півтори тисячі аматорів. Проте необхідно зробити ще одну справу, - каже науковець, - видати краєзнавчу енциклопедію Хмельниччини, оскільки досі не маємо узагальнених матеріалів з цієї тематики».Категорія: Дата | Додав: hroniker (24.09.2012)
Переглядів: 752 | Теги: Хмельниччина, область, краєзнавство, конференціяДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net