Середа, 14.11.2018, 04:02

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)

Незабаром у Кам’янці


Головна » Дата

На майдані Відродження 27 серпня зібралася молодь, аби обговорити проблеми громадянського суспільства.


Вуличну промо-акцію ініціювала  "Майстерня громадської активності» спільно з соціокультурним простором «Арт-Сховище» за підтримки колегіуму ім. Теодора Гойса, фонду Роберта Боша, об’єднання MitOst e.V. і програми польсько-американського фонду свободи, яку реалізує фонд «Освіта для демократії». 

Акція передбачала проведення інтерактивів «Я так думаю», «Тільки разом» та лекцію від юриста Вадима Малищука.


- На перший погляд вам могло здалося, що ми просто грали в якусь гру. Насправді ж тільки згуртувавшись, можна досягти певних результатів, - зазначив лектор, член «Майстерні громадської активності. - Це - переший етап реалізації проекту «Форум ровесників Незалежності. Час бути відповідальним!». Форум тих, хто хоче жити в Україні…  Тих, хто любить Кам’янець-Подільський! У нас на меті - популяризація молодіжних ініціатив у громаді міста; актуалізації значення кожного окремого мешканця в житті міста; підвищення попиту на просвітницькі та інтелектуальні заходи.

  Чому сьогоднішня тема стосувалася громадянського суспільства? Тому що висловлювання «Моя хата з краю» до якого байдужі та егоїстичні люди додають «…я нічого не знаю», спотворює справжність та солідарність нашого народу. Хибне це судження!

  Ще з давніх-давен на краю села селилися мужні та відповідальні люди, які помітивши кочовиків, загрозу для життя односельчан, мусили повідомити селу про небезпеку. Ключовим для громадянського суспільства є задоволення тих інтересів, потреб, які не можна здійснити поодинці.


Учасники акції вирішили навіть виготовити тризуб (Малий герб України) та на час її проведення встановити на майдані Відродження. Також початку вересня Вадим Малищук планує провести в нашому місті флешмоб та квест. А спільно зі студією режисера Андрія Зайця «energ1x Production» реалізувати проект «Доступне правосуддя в Кам’янці-Подільському».Категорія: Дата | Додав: hroniker (29.08.2013)
Переглядів: 1060 | Теги: Арт-сховище, Я так думаю, День Незалежності, промо-акція, Майстерня громадської активностіДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net