Середа, 23.05.2018, 04:28

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)

Незабаром у Кам’янці


Головна » Фестивалі

20-22 квітня, під час офіційного відкриття турсезону, Руська брама Старого міста зустріне  військових реконструкторів, воєнні середньовічні машини, музичні, танцювальні та театральні колективи. Всіх їх об’єднає міжнародний історичний фестиваль під назвою «Porta Temporis» або «Брама часу». Про концепцію заходу та основні тематичні напрями розповів колектив творчих людей, який працює над його організацією та промоушеном.

А це – голова правління ФА "Ратуша" Олег Демчук, директор фестивалю Ігор Данілов, режисер Ігор Гарін, відповідальні за військово-історичну та мистецьку частини Лев Сорочук і Марія Качуріна, фотограф Олексій Резін, Олексій Буйницький. 

Ідея фестивалю «Брама часу» полягає у відродженні культурний традицій. Родзинкою є неприв’язаність до конкретної дати чи епохи. Тобто «Брама часу» може відтворити різні періоди, починаючи, умовно, від доби неоліту і закінчуючи революційними подіями XX ст.

На фестиваль завітають реконструктори із Західної України, зокрема військово-історична дружина «Чорна Галич», клуби історичної реконструкції «Бєлий Град», «Сталевий Грифон», «Росичи» і кам’янецький «Подільська хоругва», хмельницький «Воїн», Орден Паладінів, клуб живої історії «Гент». Готується штурм Руської брами, в якому будуть задіяні воєнні середньовічні машини. Щодо мистецької частини, то її забезпечать львівський колектив середньовічного танцю «Kings & Beggars», музичні «Ground Folk», «Бурдон», «Камерата», танцювальні «Лунниця» і «Горлиця», а також театр світла і тіні «Див», вогню «Govinda Fire», український драматичний театр «Ми», театри «Лінк» і «Artmask».

Організатори обіцяють надзвичайно цікаве лазерно-світлове шоу на скелі з 3-D-графікою на історичну тематику, фаєр-шоу та відтворення табору в автентичному стилі.

За словами Олега Демчука, частина фінансування вже є. Офіційними партнерами фестивалю є проект «Локальні інвестиції на національна конкурентоспроможність» (ЛІНК), а також готель «Клеопатра». Інформаційну підтримку забезпечать «Discovery Ukraine» та «This is Ukraine».

Ціна квитка на фестиваль поки що остаточно не сформована, однак для кам’янчан вона становитиме близько 100 грн. (до речі, не забудьте взяти з собою паспорт або студентський), туристів – 200 грн.

- Ми добре розуміємо, що жорстку конкуренцію «Брамі часу» складуть «Середньовічний Хотин», «Стародавній Меджибіж», «Форпост» і «Львів стародавній», - каже Олег Демчук. - У нас немає мети зібрати тисячі туристів, але ми повинні заявити про фестиваль як про гідний проект, що матиме продовження.

Ще одна новина, про яку повідомив Олег Демчук: наступного  року Камянець може приймати подію європейського масштабу – відзначення 650-річчя Синеводської битви. Історики схиляються, що вона відбулася саме на Поділлі, хоча відзначатимуть її біля Києва, у парку «Київська Русь». «27 березня ми їдемо на зустріч із литовським бізнесом у посольстві, - зазначив Олег Демчук. - Якщо цього дня схилимо шальки терезів на наш бік, європейська увага і гроші не оминуть Кам’янець наступного року».

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮКатегорія: Фестивалі | Додав: hroniker (21.03.2012)
Переглядів: 1312 | Теги: реконструкція, Брама часу, Руська брама, фестивальДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net