Вівторок, 22.05.2018, 11:08

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)

Незабаром у Кам’янці


Головна » Фестивалі

 До третього фестивалю середньовічної культури «Форпост» залишилося всього кілька днів, і саме на цій фінішній прямій організатори вступили в бій з пережитками минулого - представники профспілки історичного музею-заповідника звернулися до міського голови з проханням перенести місце проведення фесту з території Старого замку...».

Ось така репліка від організаторів на адресу заявників і тих, кому небайдужа доля фестивалю:

 

 «На сьогодні ми виконали всі роботи з підготовки фестивалю європейського рівня!
  У нас будуть і музичні зірки світового масштабу (гурт «Танзвут», Німеччина) і учасники з ближнього і дальнього зарубіжжя (напр. національна збірна Ізраїлю). Нам насправді є чим пишатися. За три роки «Форпост» став одним із найкращих фестивалів України як серед історичних, так і серед музичних фестивалів. А наша розважальна програма багато в чому перевершує аналогічну на багатьох закордонних фестах.

  Але поставивши собі за мету досягти високих світових стандартів, на жаль, нам ще приходиться боротися з пережитками минулого… “За словами заявників, фестивальні події створюють негативний образ музею-заповідника як визначного туристичного об’єкту”. Причому, є відеозапис даного звернення до мера, де інформація про фестиваль подається неправдиво і перекручено. Залишається лише зрозуміти, кому це потрібно?..
Особливо прикро, що серед підписантів є люди, які самі мають або мали відношення до військово-історичної реконструкції.

  Сьогодні для нас справою честі є провести «Форпост-2014» на найвищому рівні та показати і розказати про нього всій Україні. Адже долю туристичних міст і об`єктів мають вирішувати не «електрик з прибиральницею», а все-таки департаменти культури, туризму, представники готельного, туристичного бізнесу, сама громада міста та гості Кам`янця-Подільського. Тим більше що план, графік, час та місце проведення вже узгоджені на рівні міськвиконкому та керівництва історичного заповідника, до якого входить фортеця, а також усіх комунальних та правоохоронних служб.

  Тому цьогорічний фестиваль - це наш невеличкий культурний Майдан. Це наша боротьба за Кам`янець-Подільський як європейське туристичне місто, що славиться своїми фестивалями; це боротьба за фестивальне майбутнє всієї України; боротьба з пережитками минулого, де нікому і нічого не треба, де не потрібно залучати нових туристів, а треба зайвий раз не «напрягатися», жити за рахунок хабарів та дерибану.
  І ми маємо разом зламати цю гнилу систему - раз і на завжди!

  Ми маємо розвивати туризм, культуру та виховувати патріотизм. Адже відсутність відчуття єдності і стало причиною багатьох негараздів в Україні. Завдання, яке ставлять організатори перед собою - об`єднувати людей, розвивати внутрішній туризм, дарувати людям якісні фестивалі, дарувати віру в процвітання нашої держави, доносити до молоді ідеї патріотизму через вивчення історії та популяризації середньовічного бою, як цікавого, важкого і шляхетного виду спорту.

  Адже наша національна збірна історичного середньовічного бою є однією з найсильніших у світі. І чим більше фестивалів, тим більше нових людей в цьому спорті, тим вищий рівень України на міжнародній спортивній та культурній арені.

  Тому чекаємо всіх вас на фестивалі, який пройде 25-27 липня на території древньої Кам`янець-Подільської фортеці. Разом - ми сила! Слава Україні!»

ДжерелоКатегорія: Фестивалі | Додав: hroniker (21.07.2014)
Переглядів: 920 | Теги: форпост, культурний Майдан, фестивальДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net