Вівторок, 22.05.2018, 11:14

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)

Незабаром у Кам’янці


Головна » Фестивалі

Голова міського військово-історичного товариства Олександр «Гайдук» Заремба інтригує цьогорічним фестивалем «Остання столиця», який проходитиме вже втретє 24-25 серпня:

- Як і в минулі роки, події фестивалю будуть переплетені з загальноміськими урочистостями з нагоди Дня незалежності.

Планується, що головною подією для глядачів стане реконструкція вуличних боїв в Старому місті. Цього року ми вирішили частково змінити місце їх проведення. Починати будемо біля будинку міністерства військових справ УНР (хто не в курсі - швейна фабрика) і далі події поступово перенесуться на Польський ринок в сквер за Ратушею.

За сценарієм, події розгортатимуться навколо протистояння двох армій - Червоної та армії УНР (Республіканського війська). Суть така:

- з боку «червоних»: становище на фронті змушує їх залишити губернське місто К. Основні частини відведено без бою, в місті залишено лише ар'єргард - взвод піхоти підсилений кулеметами. Завдання «червоних» - вступити в контакт з противником, затримати його просування і таким чином виграти час для основних сил. Після чого - відступити.

- з боку армії УНР: під час загального наступу дивізія, не зустрічаючи відчутного супротиву, наближається до губернського міста К.

За даними розвідки, «червоні» частини місто залишили. Чота пішої розвідки N-ї дивізії отримує завдання - увійти в місто з південного боку, перевірити наявність противника; з'ясувати ставлення місцевого населення до армії УНР; в разі відсутності противника в місті - зайняти позиції на північній околиці міста, вислати стежі; чекати підходу основних сил. На час операції чота пішої розвідки підсилюється панцерним авто.

Ну а далі... приходьте - побачите :)


Категорія: Фестивалі | Додав: hroniker (02.08.2013)
Переглядів: 816 | Теги: Остання столиця, Олександр Заремба, 2013, фестивальДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net