Середа, 23.05.2018, 04:27

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)

Незабаром у Кам’янці


Головна » Фестивалі

Грандіозний фестиваль сучасного вуличного мистецтва «Республіка antiMONEYfest», який офіційно проходитиме в Камянці 16-18 вересня, стартував. Жителі та гості міста вже можуть спостерігати над створенням арт-обєктів у Старому місті.

За тиждень, під час та після фестивалю (за словами організаторів, до 20 вересня) художники з Іспанії, Росії, Білорусі та України будуть поступово розписувати та розмальовувати будівлі в Старому та Новому містах, щоб згладити дисонанс, який вони створюють зараз і, за можливістю, максимально вписати їх в архітектуру Старого міста. Відомо, що для художньої частини фестивалю відведені такі будівлі, як універмаг в Старому місті, два будинки на вул. Зарванській, будівлі на території НВК №9, поблизу Вітряної брами, стіна біля Лебединого озера, опори мосту при в’їзді до міста з боку м. Хмельницького та ще декілька житлових будинків.

Задня стіна універмагу по вул. Зарванській

10 вересня художники розпочали роботу над розписом універмагу по вул. Зарванській. Абстрактні контури хоч і не одразу нагадували цілісний малюнок, однак через кілька днів задня стіна універмагу все-таки стала схожою на обіцяний арт-обєкт. Через день райтери взялися за школу №9, що по вул. Драгоманова.

Неподалік коледжу культури і мистецтв

Головне завдання райтерів - перетворити занедбані будинки в художнє надбання міста. Поєднання ахітектури, що увійшла в історію Старого міста, та гіперсучасного мистецтва графіті викличе, на думку організаторів фестивалю, неабияке зацікавлення у засобів масової інформації на всеукраїнському рівні, тим самим зацікавить та збільшить кількість туристів міста.  

Навпроти задньої стіни універмагуКатегорія: Фестивалі | Додав: hroniker (12.09.2011)
Переглядів: 1080 | Теги: вересень, Камянець, фестиваль, Республіка antiMONEYfestДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net