П`ятниця, 16.11.2018, 17:55

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)

Незабаром у Кам’янці


Головна » Фестивалі

За рецептом вдалого проведення фестивалів гості з різних курортних і туристичних областей України завітали цього тижня до Камянця. З 17 по 22 жовтня на Великій Фестивальній Майстерні під назвою «Фестивалі як каталізатор туристичного ринку» відбувається обговорення найрізноплановіших фестивальних проектів. Організувала семінар фестивальна агенція «Ратуша» за підтримки проекту USAID «Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність».

 

«Оскільки ми взяли на себе відповідальність за організацію проекту, а займалися цим три місяці, то хотіли не лише дати відповіді на питання: як реалізувати масштабне шоу, побудувати економіку фестивалю, але й передати свій досвід у проведенні різних проектів і перейняти його в інших, - розповідає координатор програм із розвитку туризму проекту USAID «ЛІНК» Геннадій Друзенко. – Ми бачимо, як маленькі міста (про Камянець-Подільський. – авт.) з тупіковою залізничною станцією (посміхається. – авт.) отримують почесне і заслужене звання фестивальної столиці. 

Директор фестивальної агенції "Ратуша" Дмитро Назаренко та голова її  правління Олег Демчук

Бачимо, що достатньо лише захотіти – і успіх гарантований. Хочеться, щоб наші учасники не тільки теоретичні знання звідси повезли додому. А тому кожна команда, яка представляє своє місто, під керівництвом тренера наприкінці Майстерні презентує свою концепцію проведення фестивалю. Найкраща отримає сертифікат, згідно з яким у суботу зможе побачити Кам’янець із повітряної кулі», - зазначив пан Геннадій.

 

Із вітальним словом секретар міської ради Василь Сенюк

Ось так упродовж тижня команди з Чернігівської (Чернігів), Хмельницької (Камянець-Подільський, Хмельницький), Донецької (Словянськ), Херсонської (Каховка), Луганської, Івано-Франківської, Одеської (Ізмаїл), Волинської (Луцьк), Чернівецької (Чернівці) областей, АРК (Євпаторія, Севастополь, Бахчисарай) під час виступів і презентацій, переглядаючи відеосюжети про кращі фести країни, ділитимуться своїм досвідом проведення фестивалів, перейматимуть його в інших і змагатимуться за політ.

Так, вже в понеділок із презентацією «Фестивалі малих міст Іспанії» виступив директор фестивальної агенції «Ратуша», директор фестивалів у містах Бальмаседа, Вільясана де Мена, Теруель Дмитро Назаренко. Іспанія – це країна фестивалів, місто денних і нічних дійств. І досвіду проведення фестивалів у цій пристрасній і насиченій культурою країні не можна не повчитися. 

Але факт залишається фактом: там міська влада зацікавлена в таких заходах, хоча значну підтримку в організації найрізноманітніших за характером фестивалів надає ресторанний і готельний бізнес, пояснює Дмитро Назаренко. І наостанок. Бюджет одного із найкрасивіших іспанських фестів «VALLE DE MENA», що проводиться у місті Вільясана де Мена, (населення всього – 2,5 тисячі), - 35-36 тис. євро.

 Категорія: Фестивалі | Додав: hroniker (17.10.2011)
Переглядів: 1103 | Теги: Лінк, фестивальна майстерня, фестивальна агенція Ратуша, КамянецьДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net