Вівторок, 11.12.2018, 08:02

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)Головна » Гумор

Півфінал команд КВК, який пройшов 17 лютого в будинку культури, викликав чимало дискусій серед поціновувачів гри. Виявляється, сьогодні в моді – некоректні фрази. Забіжу наперед, повідомивши, що перемогла команда «ПЛАТІНУМ» з Хмельницького, яка від усіх на грі відрізнялася «оригінальними» жартами. Але все по порядку.

Команда «SOPRANO’S» представляє себе у "Візитці"

У півфіналі взяли участь п’ять команд: «SOPRANO’S» (м. Хмельницький), «Кам’янецький формат», «ПЛАТІНУМ» (м. Хмельницький), «Остров Свободы» (м. Хмельницький), «Revo» (м. Чернівці). Ще одна команда, яка, щоправда, лише оцінювала гру, - журі. Це – генеральний директор студії звукозапису Віктор Бербека, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Кам'янець-Подільської міської ради Сергій Нижник, директор клубу «Дозвілля» при профкомі К-ПНУ ім. Івана Огієнка Денис Бойко, учасник команди КВК «Лататутс» Юрій Юрчишин, а також голова суддівського колективу, капітан команди КВК «Чорна кішка» Анатолій Заводовський.

Учасники команди "Кам'янецький формат"


Уже з самої візитки стало зрозуміло, що фаворитами цього дня будуть команди «Камянецький формат» і «Revo». Перших кам’янецька публіка знає як команду із харизматичним лідером і дивними дівчатами, друга ж заявила про себе оригінальними, позитивними, просто до сліз кумедними мініатюрами.

Команда "Revo" підкорила усіх своєю відкритістю і позитивом


На розминці до лідерів підтягнулася і команда «ПЛАТІНУМ». На запитання учасника з залу «Чому ворони не летять у теплі краї?» прозвучала відповідь «Бо вони відморожені». Версія «Кам’янецького формату» - «Поїздом дешевше».

У складі команди "Остров Свободы" - всього двоє учасників. Проте це не завадило їм здобути прихильність журі

Третій конкурс – музичний (домашнє завдання) - тільки зрівняв шанси усіх гравців, бо хтось «взяв» вокальними даними, хтось хореографічними, хтось – і тим, і іншим. Але результати виявилися несподіваними: «SOPRANOS» набрали 54 бали, «Остров Свободы» - 58, «Кам’янецький формат» - 63. З відривом в один бал II місце посіла команда «Рево». А перемогли хмельничани - «ПЛАТІНУМ» із результатом в 65 балів. За словами Анатолія Заводовського, останні, на відміну від інших, йшли стабільно. Дивно, пан Анатолій завжди був проти некоректних жартів на грі. Мабуть, правила змінилися.

Переможці Подільської ліги - команда "ПЛАТІНУМ"

 Категорія: Гумор | Додав: hroniker (21.02.2011)
Переглядів: 1125 | Теги: КВК, гумор, культураДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net