Вівторок, 11.12.2018, 07:47

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)Головна » Література

Сьогодні, 11 квітня, відбулася чергова акція «Подаруй бібліотеці українську книгу. Підтримай Костю Солуху». Захід пройшов безпосередньо в корпусі центральної бібліотеки, яка ще до цих пір носить ім’я Володимира Затонського.

Під час зустрічі із бібліотекарями представники ГПР «Гідність» (Олег Демчук, Мирослав Мошак, Славко Полятинчук) та викладачі історичного факультету К-ПНУ ім. Івана Огієнка (Валерій Степанков, Володимир Дубінський, Володимир Газін) подарували кілька десятків книг і брошур культурологічного, історичного та громадсько-патріотичного змісту.

Професор Валерій Степанков під час свого виступу відзначив, що книги в час глобального Інтернет-простору не втрачають своєї функції, а слугують джерелом знань. На основі книг, які активно видає факультет, готується нова інтелектуальна еліта України.

Громадський діяч і видавець Мирослав Мошак від свого видавництва «Медобори» і київського видавництва «Всесвіт» передав у фонди бібліотеки 10 книг Емми Андієвської «Ламані коани». Відома у літературному світі українська поетеса, яка має громадянство США, знову і знову звертається до читачів рідної батьківщини. 

Олег Демчук передав для читачів книги, що були придбані під час презентації «Нація, яка не капітулює». Видання є актуальним та своєчасним для патріотично налаштованих українців. Ярослав Іляш зі своїми колегами підтримав місцеву акцію та подарував низку книг про маловідомі факти часів Другої світової війни, про український визвольний рух та його героїв.

Наступна спільна акція ГПР «Гідність» та викладачів історичного факультету К-ПНУ відбудеться у другій половині травня, коли світ побачить книга професора Миколи Петрова «Місто Кам’янець-Подільський у 40 роках 15–18 ст».

Координатор ГПР «Гідність» Олег ДемчукКатегорія: Література | Додав: hroniker (11.04.2012)
Переглядів: 978 | Теги: Подаруй бібліотеці українську книгу, акція, Кость СолухаДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net