П`ятниця, 19.10.2018, 10:32

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)



Головна » Література

Письменники та видавці брати Капранови 23 вересня представлять свою нову книгу – «Мальовану історію незалежності України». Це історія без шмарклів, без чорних дір і білих плям, без фантазій і натяжок. Історія, яку можна читати без брому і без антибіотиків.

Книгу, яку продаватимуть за спеціальною ціною – 50 грн, презентують  для студентів, викладачів, представників ЗМІ та всіх охочих.

«Мальована історія незалежності України» – це короткий (80 сторінок), логічний і зрозумілий виклад історичних подій, які зв’язують єдиною ниткою розвиток державності, починаючи від трипільських та кіммерійських племен аж до 1991-го року. Вона об’єднує в одне ціле історію всіх українських земель – від Закарпаття та Галичини до Слобожанщини та Криму.

Малювали історію незалежності шість художників: лідер гурту «OT VINTA» Юрко Журавель (Рівне), Олександр Бронзов (Чернігів), Олександр Костенко (Дніпропетровськ), Юрій Васін (Вінниця), Олег Коллар (Миколаїв), Роман Барабах (Львів).

Окрім опису історичних подій книжка містить мапи, комікси та портрети історичних діячів.
Вхід на захід вільний. Також брати Капранови представлять у Кам’янці програму в стилі кобза-реп, про що повідомимо пізніше. Тож слідкуйте за новинами.



Категорія: Література | Додав: hroniker (14.09.2013)
Переглядів: 876 | Теги: Мальована історія незалежності Укра, Презентація, брати Капранови



Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net