Неділя, 09.12.2018, 21:39

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)

Незабаром у Кам’янці


Головна » Література

Молода авторка зі Львова Ірина Хомин стала відомою на літературному просторі завдяки конкурсу "Коронація слова”. Як зазначається в анотації до її книги, «Сакрал» - це глибоко-філософська книга, типовий готичний роман про боротьбу добра і зла.

              У світ живих із мороку прийшла давня могутня сила, здатна відтворитися через людську особу. Багато століть назад цю силу не зміг зупинити єгипетський жрець, хоч і знав про неї все. Його знання збереглися завдяки ієрогліфічним  записам. У теперішньому часі проти цієї сили бореться хранитель древніх знань. Апостолом демона виявляється талановита дівчина -художниця Тереза Януш, яка і гадки не має, що її спокійне без пригод життя перетвориться на боротьбу за існування.

Географія роману - Галичина та Карпати. Дії відбуваються у провінційному старому будинку, підземеллі оперного театру. Стандартний перебіг подій, який дивним чином нагадує будь-який американський фільм жахів: у темний підвал заходить головний герой, який знає, що ніякої романтичної вечері там і бути не може. А головна героїня Тереза саме у той час, коли у її будинку зникає світло, залазить на темне горище. Тоді і розпочинається її знайомство з темними силами. Вона зустрічає Бориса, який і є тим самим Сакралом, що знає усі факти з життя дівчини.

У романі переважає розмовний стиль. Надмірна деталізація, передбачувані переживання закоханої героїні, примітивні діалоги, не до кінця розписані образи персонажів. І хоча хепіенду в романі немає (своє життя Борис віддає, аби врятувати Терезу), проте закінчення якесь дитяче, занадто награне і неправдоподібне.

"Сакрал” - пригодницький містичний роман, під час читання якого неодноразово з’являється відчуття, що за тобою хтось стежить. Любителі готичного можуть радіти: роман – гідна заміна американським фільмам жахів, для яких художнє оформлення не відіграє великого значення. Прихильники карпатської природи теж не залишаться байдужими.

 Категорія: Література | Додав: hroniker (11.02.2011)
Переглядів: 997 | Теги: літератураДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net