Середа, 14.11.2018, 03:18

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)Головна » Література

Завдяки Кам’янець-Подільському видавництву «Медобори-2006» світ побачила книга українського поета, нашого земляка Івана Іова. Це – чергова збірка його поезій, до якої увійшли найкращі твори автора з різних періодів життя.

Літературну зустріч провів поет Сергій Пантюк в одній із аудиторій К-ПНУ ім. І. Огієнка 29 жовтня. Запросили студентів, колег і друзів Івана Іова, просто знайомих із його творчістю.

«Цього року йому виповнилося б 65. Помер він дуже молодим – у 51 рік. Повірте, у такому віці здається, що це дуже мало, - говорить Сергій Пантюк. – У мене він асоціювався з вітром, який влітав у приміщення і заповнював своєю енергією весь простір. Мав козацький типаж. Був вимогливим. Незадовго до своєї смерті повчав мене, казав: "Не пишуться вірші – пиши драматургію, листи. Пиши навіть тоді, коли зовсім не пишеться”».

«На жаль, не знав його, але мав щастя працювати над виходом його поезій. Багато своїх віршів він присвятив власній дружині. А це багато про що говорить, - запевняє видавець Мирослав Мошак. – Виявилося, що в нього понад тисячу поезій. Усі ми не змогли вмістити в одну книгу. Тому «Поезія. Вибране» увібрала найкращі твори Івана Іова з усіх його збірок».

«Іван Іов був представником метафоричної школи, - розповідає викладач К-ПНУ ім. І. Огієнка Іван Прокоф’єв. – Дуже вдало його творчість охарактеризував Іван Драч, котрий казав, що в творах Іова, буває, грішне від праведного не відділиш. "Не подобається те, що його вірші часто бувають надто сильними”, - вважав письменник».

Перевірити, наскільки ці слова відповідають дійсності, можна, придбавши книгу Івана Іова в університетському книжковому кіоску за 42 грн.Категорія: Література | Додав: hroniker (29.10.2013)
Переглядів: 1088 | Теги: Іван Іов, Поезія. Вибране, ПрезентаціяДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net