Неділя, 18.11.2018, 04:40

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)

Незабаром у Кам’янці


Головна » Література

  Кам’янець-Подільська ланка ВО «Sreet Workout Україна» та стейк-хаус «Лондон» ініціюють відкриття у Кам’янці-Подільському точки вільного обміну книгами. Вона буде знаходитись у телефонній будці поблизу стейк-хаусу «Лондон».

  Під час відкриття «бібліотечної будки» третього серпня о 12.00 із силовим шоу-номером виступить команда street workout Кам’янця-Подільського «STREET KNIGHTS».

  Що ж до самої телефонної будки, то вона матиме вигляд своєрідної бібліотеки, де кожен бажаючий зможе абсолютно безкоштовно взяти книжку, щоб почитати у кафе, на вулиці, в парку або вдома. Якщо людина захоче полистати її за межами території стейк-хаусу, то основна умова для цього – попередньо залишити там якусь іншу книжку. Таким чином, кількість чтива у «бібліотеці» буде постійно однаковою, а асортимент оновлюватиметься.

  Прочитавши книгу, користувач залишить свій відгук про неї та своє ім’я на її форзаці. Це, свого роду, – продовження життя для вже прочитаної літератури, що залежується на поличках книжкових шаф.

  Таким чином місто Кам’янець-Подільський одним із перших в Україні долучиться до провідних європейських міст (Берліна, Лондона та ін.), які вже мають такі «точки вільного читання».

  Доповнить «книжкову будку» малюнок від організаторів фестивалю «Республіка»! 
 Категорія: Література | Додав: hroniker (23.07.2014)
Переглядів: 1092 | Теги: стейк-хаус «Лондон», street workout, обмін книгами, «STREET KNIGHTS»Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net