Середа, 14.11.2018, 06:38

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)Головна » Література

Зустріч кам’янчан із відомими українськими письменниками Ірен Роздобудько та Андрієм Курковим, бардом і кіносценаристом Ігорем Жуком і видавцем Миколою Кравченком відбулася завдяки Клубу української інтелігенції. У вівторок на історичному факультеті, в міському ліцеї та центральній бібліотеці перші двоє презентували нові книги, третій виконував романси, останній розповідав, як перемогти в «Коронації слова».

 

Романтична Ірен Роздобудько коротко представила кілька останніх своїх книг, зокрема «Якби». Проте найбільше розповідала про здійснені дитячі мрії, навіть зачитала на цю тему уривок із автобіографічного оповідання. Андрій Курков теж презентував останній свій роман «Львівська гастроль Джимі Хендрікса». Ігор Жук виконав романс про листування Марічки з сонячної Італії (фізик за освітою) та гордого філософа-гуцула Іванка. Наскільки змістовно пройшла зустріч, далі - в найосновніших цитатах.

Андрій Курков, автор 18-ти романів і семи книг для дітей, загальний наклад яких – 4 млн. примірників, здійснює переклад на 35-ти мовах, у тому числі працює з китайською та арабською, колумніст, одружений на англійці:

«Знайомство із моєю творчістю радив би розпочати з романів «Нічний молочник» або «Львівська гастроль Джимі Хендрікса»».

«Симпатії серед політиків є, але їх усе менше і менше. Нині багато людей не хочуть голосувати. Але ви все-таки віддайте свій голос за того, хто вам імпонує».

«Коли ми з дружиною обговорюємо теми, які не потрібно чути дітям, - спілкуємося французькою або німецькою. Коли сперечаємося – українською або російською, найчастіше – останньою. Вона більше підходить для сварок».

«Моя мрія стати письменником та об’їздити весь світ здійснилася. Тепер хочу більше часу проводити з сім’єю».

«Головне – любити життя і тоді воно відповість вам взаємністю».

Ірен Роздобудько, авторка 24 книг, лауреатка багатьох літературних конкурсів, журналістка, викладач кінодраматургії в Київському національному університеті театру кіно і телебачення ім. К. Карпенка-Карого, за її сценарієм знято п’ять фільмів, перший – на власний же роман «Гудзик»:

«Уже закохалася у ваше місто. Планую приїжджати сюди неодноразово. Заздрю вам».

«Пишу тільки про те, що знаю. У дитинстві мріяла зніматися в кіно. Після невеликого досвіду зрозуміла, що краще перебувати за кадром».

«Трапляється, що комусь не таланить зустріти свою людину. Але я завжди кажу: «Не живіть із дискомфортом у душі, зламайте його».

«Люблю критику, я тоді «розправляю плечі».

«Найціннішою для мене є робота викладача в університеті. Кожного дня кажу собі, що покину посаду, бо мало часу залишається для літератури. Але не можу».

Ігор Жук, бард, кіносценарист, композитор, автор понад трьохсот пісень:

«Не люблю попсу і не розумію, як можна витрачати стільки часу на її створення. Подобається Алла Пугачова, творчість моїх друзів – російського барда Олега Мітяєва та Олександра Розенбаума. Можна назвати багатьох, але для чого? Кожен обирає те, що йому до смаку».

Микола Кравченко, видавець, голова правління громадської організації «Книжковий простір», член оргкомітету міжнародного конкурсу «Коронація слова»:

«Реальний стовідсотковий шлях потрапити молодому письменнику в літературу – через конкурси. Вас оцінять експерти, причому різні. Плюс «Коронації слова» в тому, що там вас представлять під псевдонімом. Неважливо, скільки вам років: 15 чи 60, пробуйте свої сили».
Категорія: Література | Додав: hroniker (16.10.2012)
Переглядів: 914 | Теги: Ігор Жук, Андрій Курков, Ірен Роздобудько, Презентація, Микола КравченкоДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net