Неділя, 09.12.2018, 20:05

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)Головна » Література

У понеділок, 3 жовтня, в актовій залі К-ПНУ ім. І. Огієнка відбулася зустріч із подружжям письменників Романом Іваничуком і Ніною Бічуєю.

 

На фото Роман Іваничук, Галина Насмінчук, Ніна Бічуя

Розповідаючи про своє письменницьке життя, сучасних поетів та прозаїків, знайомство з дружиною, роки в політиці та історії написання своїх творів, лауреат Шевченківської премії, Герой України Роман Іваничук не міг втриматися і не висловити свої враження про Камянець. 

 

Ще чотири роки тому його дружина Ніна Бічуя заохотила Романа Івановича до поїздки у найкраще місто, за словами письменника, після Коломиї. Але реалізувати давню мрію вдалося лише цього року. Але якби не кандидат філологічних наук, доцент Галина Насмінчук, котра допомогла подружжю оселитися в студентському гуртожитку (всі місця в готелях, начебто, були заброньовані туристами, які приїхали на фестиваль «Земля героїв»), зустріч не відбулася б.

Активна та жива розмова із подружжям письменників переросла у відверте спілкування із присутніми. Відповідаючи на запитання останніх, у Романа Іваничука та Ніни Бічуї були і сльози на очах, і усмішка на обличчі, і радість у душі. А виступи письменників можна було розібрати на цитати: «Народ без історії, як без кисню», «Порнографія – ганьба для літератури. Література – це храм, а не бордель», «Мали Тютюнника – тепер маємо Табачника» (про переписування підручників історії), «Час, як пружина, хочете – розтягнете, а хочете, навпаки, - стиснете», «Немає простору – є єдність поколінь».

 Подарувавши університету останню книгу «Хресна проща», Роман Іваничук зазначив, що наразі працює над написанням двадцять першого роману, редактором якого буде його дружина Ніна Бічуя. Категорія: Література | Додав: hroniker (03.10.2011)
Переглядів: 1298 | Теги: подружжя, Роман Іваничук, Зустріч, К-ПНУ ім. І. Огієнка, Ніна БічуяДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net