Середа, 14.11.2018, 03:19

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)

Незабаром у Кам’янці


Головна » Література

  Навіть чоловікам у 50 не байдужа любов до романтики. У цьому своєю творчістю переконує Хмельницький письменник, голова обласної організації «Просвіта» Віталій Міхалевський, котрий п’ятого листопада провів зі студентами міста творчу зустріч.

"Просвітяни" Віталій Міхалевський і Славко Полятинчук

  Свою поетичну творчість Віталій Міхалевський розпочав 12 років тому - у 40. Чому саме тоді? Спочатку, бо хотілось потренувати пам'ять. Потім, каже письменник, грала уява, хотілось побути ліричним героєм, та й не було вже чого боятись, як то трапляється у молодих авторів щодо страху виявитись непочутим.

  За цей час у поета вийшло вісім збірок, зокрема «Година пік, або Твір на власну тему», «Місце під сонцем», «Невиправний романтик», «Перші черешні», «Яблука райські». А ще - 50 наукових праць. Адже Віталій Цезарійович, окрім захоплення мистецтвом, працює і в сфері освіти. Він – доцент кафедри інформаційних технологій Хмельницького національного університету, кандидат фізико-математичних наук.

  Себе письменник вважає непоганим, але й не сильно талановитим автором, хоча найперше – вченим, бо саме цим заробляє собі на життя.

  «Поезія – стриптиз душі…», - читає рядки одного зі своїх віршів лірик. На таку любовну тематику – більшість його творів. Хоча на замовлення студентів декламує й із філософським підтекстом, й написані під враженнями від ситуації в країні.

  Виконуючи місію голови ОО ВУТ «Просвіта», Віталій Міхалевський нагородив свого колегу на місцевому рівні та організатора зустрічі Славка Полятинчука грамотою і медаллю «Будівничий України» – найвищою нагородою товариства - за вагомий особистий внесок у справу українського національного відродження, розбудову та зміцнення української держави. 

 Категорія: Література | Додав: hroniker (05.11.2014)
Переглядів: 1188 | Теги: письменник, творча зустріч, лірик, Віталій Міхалевський, товариство Просвіта, Славко ПолятинчукДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net