Неділя, 18.11.2018, 04:51

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)

Незабаром у Кам’янці


Головна » Література

Київська письменниця, співавторка першого українодівочого сайту гарного настрою «Каралєвна» Слава Світова, мандруючи Україною, «приземлилася» і в Кам’янці. А приводом послужила презентація її нової збірки «Жменька слів для доброго настрою» із серії «Теплі історії» видавництва «Брайт Стар Паблішинг».

Своїм позитивом, привітною усмішкою та приємним тембром голосу Слава Світова заповнила всю гостьову залу в Кам’янець-Подільському художньому ліцеї. Слава Світова або ж Тетяна Муль, або ж Каралєвна відгукувалася на будь-яке з цих імен, бо кожне характеризує її по-своєму. А оскільки за гороскопом дівчина Близнюки, то, як сама зізнається, власних «я» у неї не одне і навіть не три, а кілька сотень. 

Під час презентації дівчина зачитувала мініатюри з нової збірки. Тут зазначимо, що у циклі вміщено 120 оповідань по сто слів у кожному. Така ідея з’явилася в письменниці після  того, як один викладач із Англії ще в Національному університеті «Острозька академія» «загрузив» студентів мовними вправами з написання мініатюр англійською мовою по сто слів. У неї вийшло навіть дуже непогано, тому Слава вирішила проекспериментувати з грою українських слів. Так «жменька слів» виросла в цілий цикл. 

До речі, письменниця зазначила, що наше місто справило на неї неабияке враження. А оскільки задум продовжити книгу в неї є, то, можливо, одна з мініатюр буде присвячена й Камянцю.

А з приводу псевдо Слава Світова одразу пояснює: таке імя обрала не через пафос чи високу думку про себе, а тому що вирішила знаходити свого читача незалежно від кордонів. Принаймні, серед камянчан своїх прихильників вона вже знайшла: кожен хотів отримати на пам'ять автограф письменниці і 120 «жменьок» гарного настрою.Категорія: Література | Додав: hroniker (25.03.2014)
Переглядів: 1172 | Теги: «Жменька слів для доброго настрою», Слава Світова, ПрезентаціяДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net