Четвер, 26.04.2018, 23:34

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)Головна » Література

Довгоочікувану книгу професора К-ПНУ ім. І Огієнка, нині, на жаль, покійного Миколи Петрова «Місто Кам’янець-Подільський в 30-х р. XV-XVIII ст.» сьогодні презентували в центральній бібліотеці науковці історичного факультету. Присвячена вона дружині автора Інні Яківні та сину Максиму.

 

«Місто Кам’янець-Подільський в 30-х р. XV-XVIII ст.» - це перше комплексне дослідження всіх аспектів життя міста та громади упродовж тривалого часу. Зокрема, у книзі йдеться про формування передмість і їх роль у становленні промислового центру, систему укріплень Старого і Нового замків, торгівлю та міжнародні відносини, ремісництво, землеугіддя та сільське господарство тодішнього Кам’янця. При цьому автор опирається не лише на вітчизняні дослідження, але й факти російських, польських і вірменських науковців. Згаданий у виданні й сам Микола Петров у нарисі «Серце, віддане Кам’янцю».

 

(На фото Валерій Степанков)

Над виходом книги безпосередньо працював доктор історичних наук Валерій Степанков. За його словами, це була надзвичайно кропітка, але й цікава робота. Окрім інформаційного наповнення, необхідно було підібрати й ілюстративний матеріал. А ще – зібрати кошти (близько 35 тис. грн.) на друк. Видавництвом дослідження займалася «Аксіома».


«Створюватимуться всі необхідні умови, аби видання знайшло свого читача, - запевнив  кандидат історичних наук Володимир Дубінський. - Воно вже набуло розголосу за межами Кам’янця, зокрема, серед наукової інтелігенції».


(На фото видавець Мирослав Мошак)

«Ми не знаємо й не хочемо знати про минуле нашого народу. Через те живемо в полоні міфів. Якраз у цій роботі історія постає такою, якою вона є», - зазначив відповідальний редактор дослідження Валерій Степанков.

Вартість книги – 120 грн. Придбати її можна на історичному факультеті К-ПНУ ім. І. Огієнка.Категорія: Література | Додав: hroniker (14.06.2012)
Переглядів: 1324 | Теги: «Місто Кам’янець-Подільський в 30-х, Презентація, Микола Петров, центральна бібліотекаДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net