Середа, 14.11.2018, 04:19

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)

Незабаром у Кам’янці


Головна » Література

  Вийшла книга подільського письменника і журналіста Петра Воробея про взлети і падіння українського народу упродовж останнього століття. Художньо-документальний роман «Заграва» в двох частинах презентував автор в РЦКіМ «Розмай».

   На основі архівних документальних свідчень і спогадів очевидців тих подій Петро Воробей (співавтором книги є ще й депутат Верховної Ради Олександр Абдуллін) описав історію поліської родини, на долю якої випали неймовірні труднощі й випробування, що пережили західні українці в XX столітті. Наприкінці твору герої стають гордими, жертовними борцями за незалежність України, готовими віддати життя за добробут ріпного краю.

  Більшість персонажів роману є реальними історичними особами, відеоспогади котрих раніше оприлюднювала ГІ «Поліська Січ». Не оминувши жодної історично значимої події за останні сто років, автор увів в свій твір особу Романа Шухевича, Степана Бандеру, загиблих студентів під Крутами, інших повстанців.

  Волинянин Петро Воробей взявся за написання книги не просто так – про боротьбу українців за незалежність йому відомо ще від своїх діда та батька. Останній, зокрема, був стрільцем УПА. Письменник переконує, що історія, описана в романі, співзвучна з нинішніми подіями на Сході. А тому, як ніколи, актуальна.

  Ще автор «кинув камінь в город» молодого покоління, яке мало знає про минуле свого народу і яке забуло фразу «Скажи, що ти читаєш, і я скажу, хто ти».

  За словами презентанта, має вийти й третя частина роману, яка розповідатиме про події сьогодення. А дві щойно виданих книги будуть передані до шкільних та сільських бібліотек. Категорія: Література | Додав: hroniker (10.10.2014)
Переглядів: 1031 | Теги: Відблиск, Петро Воробей, роман, «Заграва», ПрезентаціяДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net