Середа, 14.11.2018, 03:18

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)

Незабаром у Кам’янці


Головна » Література

Випускниця Кам’янець-Подільського педінституту Євдокія Антонюк презентувала в нашому місті книгу «На крутежах прикордоння, або 

 Меридіан Чорнокозинці», що вийшла цьогоріч друком у чернівецькому видавництві «Букрек».

В ній на 672 сторінках у художній формі викладені події на Поділлі та в світі з найдавніших часів до сьогодення, подані маловідомі факти про перебування в краї Тараса Шевченка 1846 року, державотворчу діяльність уродженця Чорнокозинців, секретаря Української Центральної Ради Антона Постоловського...

 У презентації взяли участь онуки Антона Постоловського Микола Олександрович і Ганна Олександрівна Паладійчуки, співробітники музею-заповідника, науковці К-ПНУ ім. І. Огієнка, голова Чернівецького відділення Національної спілки письменників України, редактор обласної газети «Буковинське віче» поетеса Віра Китайгородська, професор Чернівецького національного університету Нестор Мизак, краєзнавці.

Про автора: Євдокія Антонюк - випускниця Кам’янець-Подільського педінституту. Є автором збірок поезії «Червневі чари» та «Жнив астральних міти», а також видань «Музеї Буковини», «Світ пісенної краси» про естрадні колективи Буковини й України, «Вічні скарби Георгія Гараса» й ін.

Член Національних спілок краєзнавців та журналістів, заслужений працівник культури України, лауреат обласних премій ім. Г. Гараса та ім. І. Бажанського.

ФОТО ПЕТРА ІГНАТЬЄВАКатегорія: Література | Додав: hroniker (14.12.2013)
Переглядів: 1266 | Теги: або Меридіан Чорнокозинці», Кам'янець, Євдокія Антонюк, Презентація, На крутежах прикордонняДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net