П`ятниця, 25.05.2018, 02:02

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)Головна » Музика

Кам’янецьким гурманам голодувати влітку не доведеться. Чимало сюрпризів для них підготував Клуб Української Інтелігенції. Будуть і книги, і кліпи, і документальні фільми, і театральні постановки, і концерти, навіть фестивалі. Сподіваємося, всі спраглі за якісним продуктом матимуть, що куштуватиі чим запивати…

Почнемо з вишуканих страв – книг. Адже за два останні роки вони були приводами чи не найбільш резонансних подій в нашій країні. Романи Ліни Костенко та Оксани Забужко збирали тисячні аудиторії і на Сході, і на Заході України. Твори Марії Матіос вилучалися силовими структурами (відділом по боротьбі з організованою злочинністю) з книгарень Києва та Львова,чим привертали ще більшу увагу ЗМІ. Романи Василя Шкляра розходилися багатотисячними тиражами в Україні і поза її межами, а для презентацій вишукувалися черги у великих і малих містах України.

Неабиякий розголос зробила книга Юрія Андруховича «Лексикон інтимних міст», в якій 111 історій про 111 міст. Саме в цих містах побував автор, тут він переживав приємні й не дуже моменти свого самобутнього (у тексті «інтимного») життя. Твір складається з різножанрових текстів, які розташовані в алфавітному порядку за географічними назвами. Есе, нариси, оповідання, вірші у прозі складають автобіографічний атлас світу письменника. «Там є Київ, Львів, Москва, Варшава, Нью-Йорк, — розповідає Юрій Андрухович, — навіть Єнакієве. Зі східноукраїнських міст написав і про Харків, Полтаву, Дніпропетровськ. Нема Донецька і Луганська, бо замало там побував, не склалося достатньо пригод».

Завдяки нашим друзям Ользі Михайлюк (агенція «АртПоле») та Славкові Померанцеву (поетичний фестиваль «MERIDIAN CZERNOWITZ») Юрій Андрухович з «Лексиконом інтимних міст» завітає до Кам’янця-Подільського.Всі, хто придбав уже книгу, всі, хто вже її прочитав, навіть ті, хто лише збирається нею посмакувати, запрошуються на розширене застілля Клубу Української Інтелігенції. Місце і час дегустації «Лексикону»вже визначені – 1 червня о 17.00 в центральному корпусі Кам’янець-Подільського національного університету ім. І.Огієнка (ауд. 208).

Але вже точно відомо, що в Будинку Опіки Народною тверезістю (колишня назва міського будинку культури), пригощатимуть елітним напоєм –«Абсентом». Це остання частина музично-поетичної трилогії польського гурту Кarbido і українського письменника Юрія Андруховича. Ідея «Абсенту» — у створенні за мотивами роману «Перверзія» синтетичної лірико-музичної програми (голос поета, тексти, музика), підсиленої та доповненої візуалізацією (відеоарт у найрізноманітніших формах та проявах). Медіа-вистава «Абсент» поєднала в собі експериментальну і традиційну музику, іронічні й глибо ліричні тексти та різножанрове відео, являючи при цьому цільний органічний твір.

Спробувати на смак «Абсент» можна буде 2 червня 2012 (субота) о 19.00.

Розливає і пригощає Клуб Української Інтелігенції.

Поселяє готельний комплекс «Клеопатра».

На касі працює Славко Полятинчук (067 742 25 10).

Шеф-кухар Олег ДемчукКатегорія: Музика | Додав: hroniker (06.05.2012)
Переглядів: 1072 | Теги: Лексикон інтимних місць, абсент, Клуб української інтелігенції, Юрій АндруховичДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net