П`ятниця, 16.11.2018, 00:21

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)

Незабаром у Кам’янці


Головна » Музика

У Кам'янці-Подільському (КПНУ) 1 червня о 17:00 відбудеться презентація останньої книги Юрія Андруховича «Лексикон інтимних міст». А вже 2 червня - в міському Будинку культури за участю польського гурту "Карбідо" медіа-вистава "Абсент".

Учасники про проект

Юрій Андрухович: "Здається, ми на очах у публіки створювали щось нове, якийсь напрямок чи різновид виконавського мистецтва, назви якому ще немає. Проект постійно трансформується. У кожного з нас були помилки, ми їх обговорювали цілком відверто, сперечалися, вносили зміни у виконання. Я не певен, що всі глядачі зрозуміли й однаково добре сприйняли нас. І це також добре — ми можемо його вдосконалювати".

Томек Сікора, "Karbido": "Співпраця з Юрієм і з його текстами вплинула на нас так само відчутно, якби ми працювали з дуже сильним музикантом. А це завжди розвиток. Кожен хотів би мати у гурті Майлза Девіса, навіть якщо він «грає» тільки на тексті:) У вимірі духу Україна є для нас необхідною, як повітря. Вже зараз із жахом думаю про те, що станеться, коли ми перестанемо їздити сюди у свої щорічні тури. Бррр… У наших інтересах видавати наступні диски з Ю.А.:) Але якщо серйозно, це відчуття важко описати. В Україні знаходимо щось, що додає нам енергії, з чого черпаємо радість грати музику". 

Оля Михайлюк, "АртПоле": "Це надзвичайно цікава ситуація, коли всі учасники проекту живуть у різних містах — Івано-Франківськ,Вроцлав, Варшава, Київ. Кожен з них створював свою частину, знаходячись на досить великій відстані не лише в просторі, а й в часі. І ось одного разу ми всі таки зустрілися з можливістю контактувати безпосередньо, прямо тут і зараз висловлювати свою думку щодо поезії, музики, відео. Здається, нам вдавалося знайти ті точки дотику, де слово, звук і візуальний образ, зустрівшись, створювали найбільший ефект".Категорія: Музика | Додав: hroniker (27.05.2012)
Переглядів: 1527 | Теги: медіавистава, АртПоле, абсент, Karbido, Юрій АндруховичДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net