Середа, 14.11.2018, 05:24

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)Головна » Освіта

Таку концепцію реалізації молодіжної політики в Кам’янці презентували члени Молодіжної ради нашого міста друзям із Хмельницького - представникам обласної колегії Всеукраїнської студентської ради під час круглого столу 18 березня.

Представники студентських рад коледжів будівництва, архітектури та дизайну, ПДАТУ й індустріального продемонстрували присутнім, чим займається молодь нашого міста, які проекти реалізовує і на що спрямовує свою увагу. А заступник завідувача відділу справах сім’ї та молоді Юрій Козлов наголосив на підтримці будь-яких починань спортсменів, фотографів, активістів.


Наприкінці зустрічі учасники круглого столу уклали резолюцію, яку презентували міському голові Михайлові Сімашкевичу. У ній йдеться про запровадження систематичних відкритих консультацій органів місцевого самоврядування з місцевим активом, запровадження механізму залучення молоді до процесу формування та прийняття управлінських рішень, сприяння залученню молоді до вирішення питань місцевого значення через громадські слухання та інші форми безпосередньої демократії, сприяння діяльності Молодіжної ради міста як дорадчого органу при міській раді.


Міський голова резолюцію схвалив, запропонувавши молоді раз на три місяці брати владу в свої руки: проводити прес-конференції, організовувати зустрічі з громадою. Не заперечив він й ідею щодо такої собі конкуренції між Молодіжною та Громадською радами, кожна з яких працює для міста та його жителів.Категорія: Освіта | Додав: hroniker (18.03.2013)
Переглядів: 834 | Теги: круглий стіл, Молодіжна рада, резолюція, молодіжна політикаДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net