Вівторок, 11.12.2018, 08:08

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)

Незабаром у Кам’янці


Головна » Освіта

Кам’янець-Подільський історичний музей-заповідник ініціює створення проекту для навчальних закладів міста «Музей – школі!». Про це стало відомо шостого листопада під час круглого столу вчителів і музейників, який відбувся у залі Магдебурзького права (Ратуші).

Ідея проекту полягає у відвідуванні школярами під наглядом вчителів-істориків об’єктів музею у форматі «лекція-екскурсія». Завдяки спеціально розробленим платним абонементам учні зможуть оглядово та тематично ознайомитися з історичними пам’ятками міста, різними експонатами музею та почути від його працівників професійні лекції. 

Наразі проект лише розробляється, вирішується, як виглядатиме абонемент, яким чином проводитимуться екскурсії – безпосередньо на об’єктах або, можливо, знавці музейної справи презентуватимуть певну тему в самих закладах. Відомо, що «Музей – школі!» реалізовуватиметься за підтримки міського управління освіти та науки.

«Наші діти практично не відвідують музеї міста, погано знають його історію, слабо обізнані в тих пам’ятках архітектури, якими багатий Кам’янець, - каже методист науково-методичного центру міського управління освіти та науки Сергій Морозюк. – Мета цього проекту – відкрити дітям наше місто в іншому ракурсі».

«Цей проект – і просвітницька робота, бо таким чином ми популяризуватимемо музейні експонати», - додає його координатор Наталя Савицька.Категорія: Освіта | Додав: hroniker (06.11.2012)
Переглядів: 900 | Теги: навчальні заклади, Музей - школі, проект, історичний музей-заповідникДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net