Середа, 14.11.2018, 03:25

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)

Незабаром у Кам’янці


Головна » Освіта

"Per aspera ad astrа…"  або "Через терни до зірок" - саме з таким девізом уже шість років працює учнівський євроклуб "13 Паралель" НВК №13.


Під умілим керівництвом Олександра Спасюка, вчителя історії та правознавства, євроклуб "13 Паралель" сформував свою структуру і діє на громадських засадах. На  засіданнях "13 Паралелі" обговорюються питання, пов'язані з відносинами України і ЄС, процеси, що відбуваються в суспільстві, питання, що стосуються шкільного життя і проблем, які хвилюють молодь України, Польщі, як нашого найближчого сусіда, та інших країн.
За словами директора школи Валерія Кішко, євроклуб допомагає формувати в учнів європейську свідомість, усвідомлення того, що  українські школярі можуть і отримують знання, уміння і навички, які допомагають краще зрозуміти європейське суспільство. Окрім того, діє так звана "Зелена школа", завдяки якій учні НВК №13 їздять на стажування мови в Республіку Польща. Діти там проживають у польських родинах та навчаються у польських школах.
Обдаровані учні школи щорічно беруть участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах читців польської поезії та прози "Креси". Спільно з вчителями польської мови проводяться свята, присвячені історії та культурі Польщі, а також обміни делегаціями з європейськими країнами (Польща, Австрія). Учні мають змогу познайомитись з  культурою та історією цих держав, поглибити знання польської мови, поспілкуватися з ровесниками.


Категорія: Освіта | Додав: hroniker (13.02.2011)
Переглядів: 948 | Теги: освіта, школа №13Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net