Понеділок, 23.04.2018, 00:59

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)

Незабаром у Кам’янці


Головна » Освіта

В аспірантурі і докторантурі К-ПНУ імені Івана Огієнка цього року заплановане відкриття нових спеціальностей, зокрема технічного і педагогічного профілів. Про це повідомив у своїй доповіді ректор університету, професор, депутат обласної ради Олександр Завальнюк 11 січня в актовому залі на конференції трудового колективу.

- Цього року випускники університету отримали додатки до диплома європейського зразка, що сприятиме міжнародному визнанню документів про вищу освіту. Виняткову увагу ми приділяли написанню науково-педагогічними працівниками університету підручників та посібників, передусім з грифом МОНМС України. Так, за цей період видано 78 підручників, - зазначив Олександр Михайлович, звітуючи про виконану ним роботу за минулий рік.


Окрім того, за словами ректора, здійснювалась робота щодо поповнення фондів наукової бібліотеки університету. У 2011-му вони збільшилися більш ніж на 12 тис. прим.  З березня минулого року університет зареєстрований модератором зі створення веб-конференцій в українській науково-освітній телекомунікаційній мережі «УРАН».


Підсумовуючи свій виступ, керівник університету наголосив і на кількох запланованих напрямках діяльності в 2012 році. Зазначив і про необхідність забезпечити належну підготовку та проведення вступної кампанії 2012 року; продовжити поповнення електронного бібліотечного каталогу; відкрити в аспірантурі і докторантурі нові спеціальності, зокрема технічного і педагогічного профілів.
Звичайно, всього охопити в доповіді неможливо, як і передати нам все, про що розповідав ректор. Залишається лише сказати, що доповідь Олександра Михайловича співпала із 10-річчям перебування його на посаді ректора К-ПНУ ім. І.Огієнка.Категорія: Освіта | Додав: hroniker (11.01.2012)
Переглядів: 837 | Теги: звіт, Олександр Завальнюк, ректор, 2011Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net