Середа, 23.05.2018, 12:06

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)Головна » Освіта

Відтепер студенти К-ПНУ ім. І. Огієнка можуть у будь-який час користуватися в стінах закладу безкоштовним Інтернетом. Десятого жовтня університет підключено до WI-FI.

 

Аби під’єднати заклад до безпроводового Інтернету, знадобилося два тижні. Наразі доступ до всесвітньої павутини мають студенти центрального корпусу. Роботи проводяться також на історичному, економічному факультетах, факультеті корекційної та соціальної педагогіки і психології, у гуртожитках.

«Покриття WI-FI дозволить студентам, викладачам і співробітникам працювати з мережею Інтернет не лише у лабораторіях і читальних залах, а в будь-якому куточку вишу, - зазначив під час урочистостей ректор К-ПНУ ім. І. Огієнка Сергій Копилов. – Окрім того, студенти зможуть користуватися послугами Інтернету під час лабораторних і семінарських занять. Зокрема, працюватимуть із навчальною літературою, яка відсутня в наших бібліотеках, світовими періодичними виданнями, відцифрованими літописами стародруків, що теж знаходяться на сайтах столичних бібліотек. Для нас – це важлива подія. Дякуємо меценатам».

Від студентів подяку висловила старший магістрант факультету фізичної культури, заслужений майстер спорту з пауерліфтингу Тетяна Ахмамєтєва. «Весь світ уже давно використовує такі інформаційні можливості для підвищення рівня освіти. Тому для університету це - надзвичайно важливий крок у навчальному процесі», - зазначила вона.

 


З історії. Університет ще пам’ятає появу першого комп’ютера. Це сталося 1983 року. Учителів інформатики почали готувати рівно 25 років тому, 1987-го. А ось доступ до Інтернету вперше став можливим у 2002-му.Категорія: Освіта | Додав: hroniker (10.10.2012)
Переглядів: 899 | Коментарі: 1 | Теги: К-ПНУ ім. І. Огієнка, Інтернет, Wi-Fi1 ombucmen   (11.10.2012 09:24)
Не буду казати за решту факультетів, але на економічному факультеті зробили wi-fi "аби збутися". Мережі максимум вистачає на 6-8 аудиторій, в решті просто нема сигналу. Сам технік що встановлював роутери казав "Якби купили на 100 грн дорожчі роутери, то мережею б покрило увесь корпус". А зараз маємо що маємо. Маю надію що хтось з керівництва зверне увагу. )

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net