Понеділок, 23.04.2018, 00:38

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)

Незабаром у Кам’янці


Головна » Персона

Андрій Чебан і Олена Герліц, котрі під час берлінської туристичної виставки ITB, де брав участь і Кам’янець, виграли в лотерею весільну сукню у стилі Євро-2012 від салону «Lorange», приїхали до нашого міста за своєю «фортуною».


Андрій – родом із Хотина, Олена – взагалі з Казахстану. Але волею долі обидва, кожен у свій час, опинилися в Німеччині, де і познайомилися. Сьогодні вони живуть громадянським шлюбом. Але так сталося, що одного дня, на виставці в Берліні, коли в українському павільйоні розігрувалися в лотерею боксерські рукавички Кличка (які, до речі, і хотів виграти Андрій), книги Івана Малковича та весільна сукня від партнера - салону «Lorange», Андрій і Олена витягнули із символічної вази саме останній приз. Може, це знак?

На Батьківщину Андрія, в Україну, берлінська пара приїжджає рідко, раз на кілька років. Приводом цьогорічної поїздки, як не дивно, став виграш весільної сукні. Зустріли Андрія та Олену душа і серце салону «Lorange», його найкращий і єдиний дизайнер – директор Анжела Павленко, керівник Інтернет-маркетингу бренду Тетяна Чорна та автор ідеї створення «євро-суконь», координатор ГПР «Гідність» Олег Демчук. Гостям презентували колекцію весільних суконь до Євро-2012, одягнути в які можна не лише головних винуватців свята, але й і їх свідків.

«Ми не думали одружуватися, але потім… Взагалі якщо будемо, то не в Україні, тому що більшість наших знайомих саме в Німеччині, - каже Андрій. - Ми вагалися, яку сукню обрати. Спочатку вирішили взяти або синю, або вечірню, або весільну. Потім зупинилися все-таки на тому, що будемо брати весільну. І ще синеньку купимо». Увесь цей час Олена дивилися на Андрія здивованим поглядом, мовляв: «Ми збираємося одружуватися? Я буду в весільній сукні? Ми це не обговорювали».

Зійшлися на тому: якщо Андрій і Олена відкладуть весілля, то візьмуть вечірню сукню. Після нашої з гостями зустрічі вони ще залишилися в салоні, аби переглянути величезну колекцію звичайних весільних суконь і щось приміряти. Але ми цього вже не побачили. Сподіваємося, що Олена зробить вибір і вибір цей буде на користь весілля.

 Категорія: Персона | Додав: hroniker (07.04.2012)
Переглядів: 993 | Теги: лотерея, весільна сукня, туристична виставка, Берлін, Андрій Чебан і Олена ГерліцДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net