Середа, 12.12.2018, 16:23

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)

Незабаром у Кам’янці


Головна » Персона

Уже не один день керівництво району на чолі з Юрієм Володимировичем Кучерявим працює над спільною справою – розвитком усіх галузей Дунаєвеччини. Про напрацювання і разом з тим проблеми району розповідає в інтерв’ю голова Дунаєвецької РДА.

- Фахова команда – це передумова для успішного управлінця.

- Найважливішим моїм завданням, як керівника району, - було сформувати єдину команду, яка б працювала, перш за все, на економіку району, облаштування сіл, досягнення благополуччя людей. Моя команда - це люди, з якими можна і радитися і обговорювати складні  питання, які ставлять перед нами життя і запити громадян.

- Яка ситуація сьогодні з розвитку промислових підприємств?

- Перші позитивні паростки ми помітили у виробництві. Приємно те, що продукція колишньої суконної фабрики сьогодні користується попитом. Запрацювала меблева фабрика. Упродовж останніх півроку різко збільшив свою потужність ТОВ «Верест», залучивши додаткові інвестиції.

- Які напрацювання можете відзначити у сільському господарстві?

- Цього року в районі ми посіяли 27 тис. га зернових, Дунаєвеччина отримала майже 110 тис. т зерна при урожайності 38 ц, а це десь четвертий-п’ятий показник в області. Ми орієнтували наших сільгоспвиробників у тому, що на сьогодні треба сіяти конкурентоспроможну культуру, яка користується попитом на ринку і дає прибуток, наприклад, сою і гречку.

- З приходом нової влади відбувається реорганізація закладів медицини.

- Ми відкрили центральну клінічну лабораторію, на яку витратили близько 300 тис. грн., 180 з яких надані спонсорами. Але і створили сучасну лабораторію. І лише два тижні тому вона пройшла акредитацію на пять років і визнана однією з найкращих в області. У 2011 р. плануємо розпочати будівництво терапевтичного корпусу загальною вартістю біля 15 млн. грн. Сьогодні до міської лікарні підведено усі комунікації. Зараз наше завдання – облаштувати відділення зсередини.

Хочеться, щоб у 2011 році люди відчули позитивні зміни в житті. Населення має відчувати, що влада за них дбає.

 Категорія: Персона | Додав: hroniker (06.02.2011)
Переглядів: 1068 | Теги: політикаДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net