П`ятниця, 25.05.2018, 01:52

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)Головна » Проблема

Чому за кордоном чистіше? Невже там живуть інші люди, чи можливо Бог наділив їх надвластивостями? Ніби ні. Принаймні вчені таких феноменів ще не дослідили.

Натомість картина, що склалась сьогодні в Україні із навколишнім середовищем не дуже приємна.  

Відомий дизайнер Артем Лєбєдєв, людина яка відвідала багато різних країн і міст, на основі своїх спостережень, пов'язує зовнішній вигляд міст із психологією людей.

Він пояснює що у кожної людини є своя зона комфорту і вона не залежить від того, де ця людина перебуває. Загалом зона комфорту є у всіх, навіть у безпритульних, єдине що у одних вона обмежується лише його картонною коробкою, а у інших під'їздом, двором, вулицею, містом.

Артем також вважає що на різницю в рівні життя зона комфорту відіграє більше навіть ніж багатство країни і з цим твердженням важко не погодитись.

Що ж робити для того щоб розширити цю зону комфорту - просто необхідно дозволити в ній перебувати комусь іншому.

За традицією пострадянських країн і ми звикли до загального мінімалізму - купити собі, притримати, зробити все тільки собі. В Європі ж люди можуть побудувати лавки, облаштувати цілі сквери з метою, що б це принесло користь та комфорт комусь іншому. Ось це розмір зони комфорту - хіба не так?!

Не хочу нікого звинувачувати, хвалити чи критично порівнювати, просто констатую факт, який поширений в Україні і який важко пропустити поза увагою. Думаю таких людей є дещо більше, які хочуть розширити свою зону комфорту, тому запрошую всіх бажаючих зробити наше місто чистішим і долучитись до акції "Зробимо Україну Чистою", яка відбудеться 28 квітня цього року з 11:00 зустріч біля Новопланівського мосту з боку УКРСОЦБАНКУ.

Разом з волонтерами акції плануємо прибрати по можливості територію від Турецького мосту до Польської брами, допомогти людям старшого віку із прибиранням приватних територій, які вони не в силах прибрати самостійно.

Акція проходитиме в нашому місті вже другий рік підряд.

До участі в прибиранні вже зголосились організації: "ПЛАСТ", РУХ ДОБРОВОЛЬЦІВ "ПРОСТІР СВОБОДИ", представники акції "Епідемія Доброти", "Рух Анастасіївців" (міський осередок), фітнес-клуб, ведуться переговори з іншими організаціями, К-ПНУ ім. Івана Огієнка та міською владою.

Минулого року в проведенні акції нам допоміг із реманентом власник Гала Готелю Анатолій Ковальський, та міська влада із вивозом сміття. Цього року сподіваємось на підтримку більшої кількості спонсорів та волонтерів.

Зробимо наше місто кращим, ми ж того варті.

З повагою Віктор Годний, голова міського осередку організації "ПЛАСТ", координатор акції в м. Кам'янець-Подільський. Телефон довідок про акцію 097 74 77 384Категорія: Проблема | Додав: hroniker (26.04.2012)
Переглядів: 915 | Теги: Кам'янець, Зроби Україну чистою, акція, ПЛАСТДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net