Середа, 12.12.2018, 16:39

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)Головна » Проблема

Підприємці м. Дунаївці, за словами голови Асоціації платників податків Леоніда Гладкого, більше не будуть страйкувати. Таке рішення викликане підтримкою районного керівництва пропозицій фізичних осіб щодо змін Податкового кодексу.

              На засіданні координаційної ради підприємців при Дунаєвецькій РДА під головуванням Юрія Кучерявого голова Асоціації платників податків Дунаєвецького району Леонід Гладкий зазначив: «Ми більше не братимемо участь у масових акціях протесту, оскільки районне керівництво повністю нас підтримує». Свідченням цього є хоча б те, що чергові пропозиції щодо змін Податкового кодексу і благоустрою на території ринку, запропоновані підприємцями, були направлені до обласної ради, а звідти – до Верховної Ради України. На думку голови РДА Юрія Кучерявого, громадяни, на жаль, не поінформовані про зміст Податкового кодексу. Тому певні особи створюють негативний ажіотаж. У свою чергу районна влада виконує усі зобов’язання в межах компетенції. Податки, у тому числі фіксований податок і ринковий збір, є одними із найнижчих в області і не піднімалися в останні 5-7 років.


За словами начальника управління економіки Тетяни Тири, фіксований податок підприємців центрального ринку району становить 50 грн., тоді як у Віньковецькому – 90 грн.

Фіксований податок — це одна із форм прибуткового податку, який сплачується фізичними особами — суб’єктами підприємницької діяльності. Основною умовою є здійснення підприємницької діяльності з продажу товарів і надання супутніх такому продажу послуг на ринках та сплата ринкового збору. Отже, громадяни, які торгують не на ринках, сплачувати фіксований податок не мають права.

«Приватні підприємці на координаційній раді висловлювали думку, що потрібно працювати над розширенням та підвищенням рентабельності господарської діяльності, знаходити законні методи ведення бізнесу.

 Проаналізувавши структуру платежів до бюджетів та фондів, що сплачуються, в середньому, одним підприємцем, виявляється, що 60% займають платежі до Пенсійного фонду, що є непосильним для підприємців малого бізнесу, - розповідає Тетяна Тира. - Так, приватний підприємець Ігор Бажановський, отримуючи прибуток у розмірі 900 грн., 500 грн. сплачує у Пенсійний фонд».

Хмельницька обласна рада прийняла звернення до керівництва країни із проханням не вводити в дію новий Податковий кодекс. На думку Тетяни Тири, зміни до Податкового кодексу будуть введені. Буде і час для адаптаційного періоду – півроку. Але чи виконуватиме ці повноваження податкова інспекція – питання часу.

На фото: начальник управління економіки Дунаєвецької РДА Тетяна Тира

 

 Категорія: Проблема | Додав: hroniker (06.02.2011)
Переглядів: 1006 | Теги: Податковий кодекс, ЕкономікаДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net