Середа, 23.05.2018, 12:06

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)

Незабаром у Кам’янці


Головна » Релігія

Чи потрібно в школах викладати основи християнської етики? У чому полягає особливість виховання особистості з точки зору медицини? Як тлумачить Біблія принципи державного управління та державної служби? У що вірить студентство України сьогодні? На ці та інші запитання відповідали представники різних конфесій, доктори філологічних, педагогічних, філософських і юридичних наук, магістри богослов’я й доктори медицини на V Всеукраїнській міжконфесійній християнській науково-практичній конференції. Захід проходив 12-13 січня в актовому залі Кам’янець-Подільського Національного університету ім. І. Огієнка.


 «Формування основ християнської моралі в процесі духовного відродження нації» - таку офіційну назву носить конференція. Ось уже вп’яте її в Кам’янці-Подільському організовує Духовна рада представників церков та релігійних організацій міста. Цього року проведення заходу співпало зі 130-річчям з дня народження Івана Огієнка.

За словами одного з учасників конференції доцента Українського католицького університету (м. Львів) Ігоря Бойка, керівники духовенства і науковці приїхали до міста над Смотричем зі всієї України з конкретною метою - обговорити проблеми етики, моралі, які сьогодні постають перед українським суспільством.
- Багато років наша держава перебувала під комуністичним режимом, частково згадана ідеологія залишилася і до сьогодні. Ця зустріч - гарний плацдарм для того, щоб обговорити питання, які турбують Україну, людство, і подивитися, як ми можемо їх вирішити, - повідомив пан Ігор.


Протоієрей, благочинний Кам’янець-Подільського району УПЦ, голова Духовної ради міста Олександр Цісар зазначив, що конференція, яка цього року зібрала стількох небайдужих до духовного життя людей (близько 150 учасників), є, передусім, навчальною для кожної конфесії і представників різних наукових шкіл: «Церква Христова споконвіку вселяє в людину живе слово. Завдяки практиці живого слова людина отримує спасіння. І сьогодні ми зібралися, щоб попрактикуватися в ім’я Ісуса Христа».
Всі напрацювання, пропозиції та прохання ми надішлемо до Президента, Верховної ради, - каже отець Павло з міста Дунаївців. - А результатом проведеної конференції стануть матеріали, видані збірником наукових праць. Насамперед, ми хотіли звернути увагу на становленні українського народу, загрозах, небезпеках і всьому, що стосується духовної складової особистості.Категорія: Релігія | Додав: hroniker (16.01.2012)
Переглядів: 1037 | Теги: християнська, Камянець, конференціяДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net