Неділя, 18.11.2018, 04:28

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)

Незабаром у Кам’янці


Головна » Релігія

У стінах К-ПНУ ім. І. Огієнка 25 листопада зібралося кілька десятків представників духовенства, теології, освіти, професорів економічних та юридичних наук, державних службовців. Усіх об’єднала VI всеукраїнська міжконфесійна науково-практична конференція «Формування основ християнської моралі в процесі духовного відродження нації».

Ми попросили гостя заходу - магістра філології Варшавського університету, засновника та директора служіння «Східноєвропейська Реформація» Ярослава Лукасіка висловити власний погляд на обговорювану тему:

- Коли разом збираються представники української гуманітарної освіти, повертаємося в минуле, аналізуємо теперішнє і дивимося в майбутнє нашого народу. Визначаємо, яким чином християнська духовність, біблійні засади можуть впливати на різноманітні сфери життя України. 

Моя тема - «Вплив Реформації на образ сучасного світу». Упродовж історичного процесу формувалися деякі феномени – цінності особистості, верховенство права, розвиток і процвітання економіки, всезагальна грамотність. Це все - результат подвигів, джерелом яких виступали біблійні засади.

Такі конференції мають на меті будування мостів. Є час на каву, спільний обід, ми знайомимося один із одним, ставимо запитання. Вірю в те, що викладач університету повинен зустрітися зі священиком, а той потребує зустрічі з головою громадської організації. Результатом повинно стати народження проектів – локальних чи навіть загальноміських.

Кам’янець-Подільський – дуже символічне місто. В ньому вбачається місія всієї України. Велична фортеця стояла на кордоні цивілізацій і виконувала функцію «християнської стіни». З одного боку, вона обороняла християнську цивілізацію від османської та інших, а з іншого (особливо нині) – спрямована на мир та співпрацю між народами. Це місто - форпост, звідки повинні розповсюджуватися духовні цінності.Категорія: Релігія | Додав: hroniker (26.11.2013)
Переглядів: 1147 | Теги: Ярослав Лукасік, християнська мораль, духовність, конференціяДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net