Середа, 12.12.2018, 14:52

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)

Незабаром у Кам’янці


Головна » Релігія

Міжконфесійна Духовна рада міста і ГО «Батьківський комітет захисту дітей» за підтримки Громадської ради проведуть у Кам’янці 27 листопада міжнародну науково-практичну конференцію «Питання гендерної політики і ювенальної юстиції в контексті євроінтеграційних процесів в Україні».

Запрошені вчені з України, Росії, Чехії та Хорватії, представники релігійних організацій міста та району, правоохоронних органів, педагоги, батьківська громадськість. Ось що розповідають про проблематику конференції її організатори.

 Голова Громадської ради Алла Буданцева:

- Гендерна політика та ювенальна юстиція – терміни, які нещодавно увійшли в наше суспільство. Але за начебто зовні красивими поняттями приховуються серйозні проблеми. Це – ідеологія, яка пропагує здоровим людям відхилення у статевому житті. Породженням гендерної політики є ювенальна юстиція – вибуховий пристрій, який знищує сім’ї. Закони, що підтримують таку політику, суперечать Конституції України. Тому ми маємо повне право і повинні, опираючись на цей гарант, спільними зусиллями протидіяти цій системі. Одразу після завершення конференції буде проведена ще одна зустріч за участю її гостей з представниками ЗМІ.

Голова міжконфесійної Духовної ради при виконавчому комітеті отець Павло Гончарук:

- В країну завезли троянського коня. Українська гостинність і довіра є нашим прокляттям. Усіх зустрічаємо з квітами, хлібом і сіллю. Але інтерес у цих гостей зовсім інший: заробити  на контрацепції, сурогатному материнстві, дітях у пробірках. Ті організації, що виділяють кошти на гендерну та ювенальну політику, контролюватимуть кожен потрачений цент. Це – не проста гра, а політика, спрямована на знищення людини. Проводять її ті, хто має гроші. Мусимо, як держава, відреагувати на цю проблему. Що ж стосується виховання дітей – в першу чергу потрібно розвивати їх розум, надавати повну інформацію, а не зацікавлену – під куполом краси, правильності та необхідності.

 Голова ГО «Батьківський комітет захисту дітей» Валентина Казимир:

- Карта небезпек у цьому столітті дуже розрослася. Ювенальна юстиція – це пряме знищення сімейних пріоритетів. А наша гостинність переросла в сліпе наслідування європейських стандартів. Одній людині цього не подолати. Тільки консолідувавши зусилля, можемо залишитися нацією з духовним корінням та багатою історією.Категорія: Релігія | Додав: hroniker (20.11.2012)
Переглядів: 1328 | Теги: гендерна політика, конференція, ювенальна юстиціяДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net