Понеділок, 23.10.2017, 03:38

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)

Незабаром у Кам’янці

Головна » Спорт

На базі школи сприяння здоров'я (ЗОШ №7) за ініціативи сайту активного дозвілля «Вічний Кам'янець» і сприяння  відділу молоді та спорту 10-11 вересня в Кам’янці вже вдруге відбувся відкритий чемпіонат міста з бадмінтону серед чоловіків в одиночному розряді.

Змагання зібрало дев’ять найсильніших гравців міста. Не вдалося захистити титул переможця попереднього чемпіонату Дмитру Бойку (К-ПНУ ім. Огієнка), який зазнав дві поразки і здобув бронзову нагороду. Срібло виборов Руслан Демчинський (ЗОШ № 7).

А ось новим чемпіоном став Вадим Мещишин (ЗОШ № 7), котрий отримав звання на цілий рік.
  Призери були нагороджені грамотами та медалями, за що – подяка заступнику завідувача відділу молоді та спорту Степану Павловському.
  У планах організаторів - проводити рейтингові турніри щомісяця.

Організатор та головний суддя Дмитро Бойко.

Категорія: Спорт | Додав: hroniker (15.09.2014)
Переглядів: 702 | Теги: бадмінтон, відкритий чемпіонат міста, «Вічний Кам'янець»

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.