Середа, 23.05.2018, 12:02

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)

Незабаром у Кам’янці


Головна » Спорт

У Камянці-Подільському з 19 по 21 серпня проходив другий міжнародний семінар із корейського бойового мистецтва хапкідо. Із самої Кореї до нас завітав гранд-майстер, володар 9-го дану Кєнг Му Кван хапкідо, технічний директор Корейської Федерації хапкідо Кім Нам Дже, аби провести кілька семінарських занять і серію майстер-класів для любителів бойових мистецтв

 

Саме за підтримки міської федерації тхеквондо та хапкідо, ГО «Добробут – цінність громади» й міського голови Михайла Сімашкевича і став можливим приїзд корейської делегації не лише до Кам’янця, а й взагалі - до України. Під час перебування в нашій державі гранд-майстер Кім Нам Дже, його дружина та асистент На Хо Єн під супроводом президента Асоціації хапкідо України Павла Пшеничникова відвідали визначні місця Києва.


Однак головною подією в поїздці корейської делегації до України стало проведення у Кам’янці-Подільському семінарських занять та майстер-класів для любителів бойових мистецтв з Білорусі, Молдови, Росії. Перший міжнародний семінар з хапкідо відкривали росіяни. Цього року право приймати корейську делегацію отримав Камянець-Подільський. За словами Павла Пшеничникова, саме Камянець є найрозвиненішим  центром корейських видів спорту і одним із лідерів хапкідо в Україні. «Ще чотири роки тому про проведення такого семінару в Камянці і йтися не могло. Проте саме завдяки ентузіазмові президента Кам’янець-Поільської федерації тхеквондо та хапкідо Сергія Чайки сьогодні ми приймаємо таких гостей», - зізнається Павло Пшеничников.


Під час прес-конференції з корейськими гостями, котра проходила 22 серпня, учасники семінару мали змогу безпосередньо поспілкуватися з самим гранд-майстром та його асистентом, а також переглянути майстер-клас, який провели Кім Нам Дже та На Хо Єн.


За словами гранд-майстра, хапкідо – це поєднання енергії доброти та впевненості у собі в одне ціле, а також використання енергії супротивника проти нього ж самого. Якщо хтось має бажання займатися хапкідо, він повинен мати щирий і добрий характер, принаймні, у цьому впевнений Кім Нам Дже.


«На відміну від Сполучених Штатів, де інтервал між тренуваннями більший, в Україні важче знайти час для занять спортом, бо є багато побічний справ, - розповідає гранд-майстер. - Проте навіть незважаючи на ці фактори, радує те, що в такому невеликому містечку як Кам’янець так потужно розвивається корейське бойове мистецтво. А з розвитком хапкідо, розвиватимуться і люди, тому я обов’язково приїду до вас ще раз», - по-філософськи відповів гранд-майстер Кім Нам Дже.Категорія: Спорт | Додав: hroniker (22.08.2011)
Переглядів: 973 | Теги: Кім Нам Дже, Сергій Чайка, спорт, серпень, Семінар, Камянець, хапкідоДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net