Середа, 14.11.2018, 05:23

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)Головна » Спорт

З дружнім візитом у польському місті-побратимі Глогув з 22 по 28 березня перебувала делегація від Кам’янця-Подільського у складі учнів та викладачів індустріального коледжу і завідувача відділу туризму міської ради Наталі Українець.

 

Договір про партнерство коледжу з Об’єднанням професійних Шкіл ім. Комісії Народної Освіти м. Глогува уклав його директор Михайло Недошитко ще в 2010 році, перебуваючи там у складі делегації від Кам’янця-Подільського. З тих пір студенти індустріального коледжу їздили до Польщі тричі. Цього разу зустріч пройшла не лише цікаво, але й пізнавально. Разом із викладачами студенти відвідали у Глогові навчально-методичний, психолого-педагогічному центри, підприємство «Volkswagen» у місті Полковіце, де побачили процес автоматизації виготовлення моторів і монтаж частин автомобілів, що для індустріального – надзвичайно цінно, бо тут навчають і такій спеціальності як гірничий технік-електромеханік.

 

Цілий тиждень студенти жили в польських сім’ях. «Ми дуже переживали, як вони нас приймуть, - розповідає голова студради коледжу Олександра Богданова. - Але вже за перших п’ять хвилин отримали стільки приємних вражень, що запам’ятаємо на все життя. Дуже насичена була поїздка. Ми мали змогу побачити місто, чим і як воно живе, познайомитися з його культурою, почути, як проходять лекції в навчальних закладах, оцінити запроваджені там щодо освіти інновації. Як голова студради, я була найбільш зацікавлена у вивченні студентського самоврядування міста Глогува. Виявилося, що, на відміну від нашої молоді, котра без будь-яких перешкод може виступити активним учасником життя міста, там студенти допомагають владі лише в тому випадку, якщо є членами якихось громадських організацій».

 

«Поки що наша співпраця полягає в обміні студентами, але в планах – і викладачами, - розповідає заступник директора коледжу з навчальної роботи Ніна Червоноградська. - Це стане можливим лише після того, як на основі науково-практичної платформи у вигляді лекцій, відкритих уроків, практичних і лабораторних занять, яку розробила польська сторона, і ми запровадимо таку ж методичну роботу. Ми обмінюватимемося методичною роботою, науковими підходами до викладання тих чи інших дисциплін».

 

Досить плідним виявився діалог зі старостою Глоговського повіту Рафаелем Рокосовичем та мером міста Яном Зубовські вже цього року 20 осіб з фізичними вадами з Кам’янця-Подільського матимуть змогу пройти курс оздоровлення в реабілітаційному центрі Глогова.Категорія: Спорт | Додав: hroniker (02.04.2012)
Переглядів: 1279 | Теги: Глогув, індустріальний коледж, обмін досвідомДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net