Неділя, 19.11.2017, 00:22

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)

Головна » Спорт

Я не фанатка футболу, але я фанатка «Динамо» та збірної України. Ось такий парадокс. Інший парадокс в тому, що навіть до чверть фіналу Євро-2012, право проводити яке на своїй території Україна все-таки виборола, наша збірна не ввійшла. Втім, як і збірна Польщі.

В останньому матчі українська команда програла англійській із рахунком 1:0, тим самим позбавила себе останнього шансу на подальшу участь у Чемпіонаті. За всім цим я та й інші фанати і просто любителі футболу спостерігали 19 червня у спортивному містечку, де ось уже другий тиждень транслюються матчі до Євро-2012. До речі, цього дня гра зібрала рекордну кількість глядачів із розписаними в жовто-блакитний колір обличчями, національною символікою.

Але повернемося до матчу. Перший тайм ще вселяв надії. Гравці нашої збірної атакували, нападали, бігали по полю, мов мухи в окропі. І навіть було кілька обнадійливих моментів у того самого Артема Мілевського. Але яке там: косо, криво, аби живо. То повз штангу, то вище воріт. Рахунок 0:0 після першого тайму. Другий розпочався з раптового гола… нашим. Фанати, скандуючи «Ганьба», «Фу-ууууу» (на адресу суперникам) трішки помилилися. Гол останніх вийшов дійсно красивим. Він і почав віддаляти наших від перемоги.

Не можна сказати, що гравці української збірної грали погано. Навпаки, як на мене, на гідному рівні. Тільки де ж нашим зрівнятися з англійцями. Їх гра – це щось неймовірне. Вони завжди крутилися біля наших воріт, причому було таке враження, що англійських гравців було більше, ніж українських; якісь загадкові комбінації (знову ж таки, це з точки зору глядача, я не є фахівцем у цій сфері). І  не допоміг навіть Андрій Шевченко, котрий вийшов на поле із травмованою після аварії ногою вже після початку другого тайму. Хоча чому ж, ми ж ніби то забили гол, але гравець суперників вибив його прямо з воріт. Тільки його не зарахували. Ви таке бачили? І суддя не бачив. Навіть відеозапис не допоміг, бо, виявляється, зараз це не доказ. Несправедливо. Хоча нашим би все одно результат в нічию не допоміг. Перемога – ось на що сподівалися мільйони українських фанатів.

Як прокоментував цю подію завідувач відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Кам’янець-Подільської міської ради Степан Павловський, суддівство було нечесним. По-перше, за правилами нашим мали зарахувати забитий гол, який зі своїх воріт вибив гравець збірної Англії. По-друге, суддею не були зафіксовані два пенальті (які б, можливо, допомогли українцям відкрити рахунок).

Як би там не було, а ми пролетіли, як фанера над «Донбас-ареною». Тепер в Україні матчі проводитимуться і надалі, але вже без нас.

Категорія: Спорт | Додав: hroniker (20.06.2012)
Переглядів: 814 | Теги: Євро-2012, поразка, Україна-Англія, Причини, виліт, матч, чемпіонат Європи

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.