П`ятниця, 25.05.2018, 02:05

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)Головна » Театр

Виставою «Одилія більше не лебідь» за п’єсою російського драматурга Катерини Файн першого грудня дебютував на сцені камянецького Будинку культури аматорський театр «Маленький світ».


П’єса з елементами абсурду. Головний герой – не зовсім здоровий, я б навіть сказала божевільний, парубок Майк (Олексій Мрачковський), котрий чомусь основним своїм завданням вбачає доглядати за каруселлю в лісі – явно неприбуткова справа, при тому, що все життя (а, може, йому тільки здається, що все) він марить музикою.


Одного разу в цьому ж лісі він зустрічає дівчину Одилію (Алла Боярська), котра, начебто, балерина. А потім і її продюсера – Одетту (Ірина Кроль). Обидві дівчини не ті, за кого себе видають. Тай зрозуміти, хто вони насправді, глядачеві важкувато. Катерина Файн трішки намудрувала, пишучи сюжет.


Не можете зрозуміти, що до чого? Так і має бути, каже Ірина Кроль: «У цій виставі кожен бачить свою істину, кожен розуміє її по-своєму. Це неоднозначність. Я думаю, ця історія лише підкреслює події нашого світу. Ми хотіли показати, яким є життя насправді. Іноді люди вірять в неправильні речі, і на жаль, дуже пізно про це дізнаються».


Всю виставу Майк чує і пише якусь фантастичну музику, яка з’являється йому уві сні. І все б нічого, але Одилія, котра видавала себе за балерину і котра насправді просто писала кандидатську на тему музичних галюцинацій, наприкінці сюжету, таки почула музику, на відміну від інших. Божевільна? А як же тоді Майк? Ось такий от абсурд.


«Ми хотіли на великій сцені показати наш маленький світ. Тому і обрали п’єсу Катерини Файн, герої якої теж живуть у своєму маленькому світі", - пояснює Ірина Кроль.

- Наскільки важко було перевтілюватися в персонажів?

- Насправді образи неоднозначні, суперечливі, тому і грати їх було важкувато. Але ми підбирали їх під себе. Кожен щиро переживав за свого героя.

 

- Головна героїня Одилія говорить про те, що наше життя – лише воля вибору…

- Кожна людина сама творить свою долю і насправді все в її руках.

- Хто вони – актори «Маленького світу»?

- Звичайні люди: хтось з нас працює, хтось навчається. У декого сьогодні дебют, в декого – є досвід роботи в театрі. Але ми готові працювати на благо. В цій виставі задіяно троє акторів. Але в нашій команді – ще стільки ж. Наразі проводимо кастинги. З наступного тижня розпочинаємо репетиції над новою виставою. Премєри плануємо на березень-квітень. Запрошуємо на гостини.


Зібрані кошти будуть перераховані до фонду «Віра і світло» - міжнародного християнського руху спільнот - для людей з обмеженими можливостями.
Категорія: Театр | Додав: hroniker (30.11.2011)
Переглядів: 1145 | Теги: Одилія - більше не лебідь, театр, Маленький світ, Катерина ФайнДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net