Понеділок, 23.04.2018, 00:54

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)Головна » Театр

У неділю, 16 січня, на сцені міського Будинку культури Московський незалежний театр представив легендарну виставу "Майстер і Маргарита" за романом М. Булгакова. Вперше за багато років міський Будинок культури зібрав аншлаг.


Кам'янець зустрів зірковий склад акторів: у ролі Майстра виступив Володимир Філатов, в ролі Воланда – Володимир Стєклов. Хто зіграв Маргариту - невідомо. (Жодна з героїнь на сцені не співпадала з тими, котрі були представлені на афіші). Вистава давно отримала репутацію найпопулярнішої вистави у країнах Європи. Відкриття першого театрального сезону відбулося 15 листопада 2003 року прем’єрою «Майстра і Маргарити». Відтоді, ось уже сім років, вона б’є всі рекорди касових зборів.


Уже в перші хвилини вистави, поставленої метром московської режисури Валерієм Беляковичем, Воланд повідомляє про те, що актори гратимуть не одну, а кілька ролей, оскільки кожен із нас у житті дуже часто міняє маски. Також публіці повідомляють, що у виставу ввійдуть лише основні сцени із «Майстра і Маргарити», бо охопити усю сутність драми про кохання і зраду неможливо за короткий проміжок часу. Дія відбувається на Патріарших прудах, у дурдомі ім. Леніна, в будинку Майстра, а також на балу у Воланда. Величезна афіша «вперше в СССР! Професор Воланд! Сеанс чорної магії! Тільки для божевільних» плата за вхід - розум. Окрім лавочки, трону Воланда і пічки, на сцені більше нічого немає. Такий аскетизм режисер Валерій Белякович компенсував грою світла, направляючи прожектор то на обличчя маргарити, то на «божевільного» диявола, то на хрест Га-Ноцрі. Звичайно, зіграти такий містичний твір дуже важко. Тим не менше, декому з акторів вдалося перевтілитися у своїх героїв. Мізансцени, танці, гра світла і тіні, розкішні костюми розсіяли темряву, зробивши неможливе: найзнаменитіший роман Булгакова ожив на сцені. Щира гра акторів доводить те, що справжнє кохання сильніше смерті.Категорія: Театр | Додав: hroniker (11.02.2011)
Переглядів: 1183 | Теги: вистава, культураДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net