Четвер, 26.04.2018, 23:40

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)

Незабаром у Кам’янці


Головна » Туризм

На початку листопада Кам’янець-Подільський відвідувала кримська делегація, яка цікавилася питаннями розвитку туризму в одному із семи чудес України. Другим етапом заходів, що були заплановані проектом «Підтримка регіонального розвитку Криму», стала конференція в Сімферополі.

Понад 70 представників із різних міст і містечок Криму взяли участь в обговоренні актуальної теми «Ревіталізація старих міст у контексті регіонального та місцевого розвитку». Спектр представництва був дуже широкий: очільники державних органів влади, представники місцевого самоврядування, науковці, підприємці, громадські діячі, журналісти тощо.  

Для обговорення міжнародними та національними експертами було підготовлено 5 доповідей. Серед них - «Інструменти оновлення історичної частини міста Львова» (Іріс Гляйхман, Німеччина), «Досвід відновлення старої частини міста Кам’янця-Подільського на основі партнерства між владою, бізнесом і громадськістю» (Олег Демчук, Україна), «Досвід відновлення старої частини міста Євпаторії в рамках проекту «Малий Єрусалим» (Сергій Стрельбицький, Україна).

Досвід Кам’янця-Подільського викликав особливий інтерес у кримчан, оскільки ситуація у 100-тисячному місті для них ближча, аніж у Манчестері, Барселоні, Загребі, Кракові чи навіть Львові. Основна увага зверталася на програмно-цільовий метод фінансування, конкурси на відтворення втраченої історичної забудови та їх використання під туристичну інфраструктуру, проекти з освітлення пам’яток архітектури. 

Яскравим прикладом для Старого Криму, Бахчисараю, Феодосії, Євпаторії, Судака та інших міст Криму була ініціатива громадських організацій, їхні спільні проекти з НІАЗ «Кам’янець». Особливо цікавим був досвід утримання та розвитку історичної пам’ятки «Руська Брама», якою опікується «Товариство шанувальників історії та фортифікації».

Олег Демчук, експерт з питань розробки і реалізації місцевих стратегійКатегорія: Туризм | Додав: hroniker (05.12.2012)
Переглядів: 544 | Теги: досвід, Старе місто, конференція, Туризм, кримДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net