П`ятниця, 25.05.2018, 01:55

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)

Незабаром у Кам’янці


Головна » Туризм

Відтепер кожен екскурсовод проходитиме акредитаційну комісію з метою отримання спеціального дозволу на здійснення туристичного супроводу.

 

Це питання обговорювали на засіданні заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Сукач, директор Департаменту гуманітарної політики Олена Кузема, а також всі зацікавлені в екскурсійній діяльності міста.

 

 «Ми хочемо навести лад в екскурсійній діяльності, - пояснює причину зібрання присутнім директор історичного музею-заповідника Віктор Травінський. - По-перше, екскурсії повинні проводитися згідно з чинним законодавством. По-друге, необхідно створити базу даних екскурсоводів і, по-третє, варто розробити систему контролю за здійсненням туристичного супроводу».

Основна проблема полягала в тому, щоб вирішити, хто має право на отримання дозволу і як контролювати екскурсоводів та їх діяльність.

За словами Віктора Травінського, сьогодні непотрібно через акредитаційну комісію пропускати людей, котрі працюють в музеях чи заповіднику: «Ми знаємо, що це професіонали. Але дозвіл на проведення екскурсійної діяльності повинен мати кожен, хто займається туристичним супроводом». І замінити цей дозвіл не може жодне з будь-яких інших документів, навіть якщо вони свідчать про причетність до туристичної діяльності. Однак варто зазначити, що займатися екскурсійною діяльністю, наприклад, від турфірми чи приватного підприємця може будь-хто (якщо, звичайно, пройде акредитаційну комісію).

«Надання дозволу – всього лише формальність, адже без нього ми не зможемо контролювати кількість екскурсоводів та їх діяльність, - каже Василь Сукач.

Окрім дозволу, кожен, хто займається туристичним супроводом, повинен мати при собі бейджик, який би засвідчував його особу та підтверджував право від Департаменту гуманітарної політики на проведення екскурсій. З метою заохочення гідів до підвищення кваліфікації акредитаційна комісія надаватиме екскурсоводам I, II і III категорії.Категорія: Туризм | Додав: hroniker (05.07.2011)
Переглядів: 803 | Теги: акредитаційна комісія, музей, Кам'янець-Подільський, дозвіл, екскурсоводи, екскурсії, діяльністьДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net