Вівторок, 22.05.2018, 10:59

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)Головна » Туризм

  Після повернення з національної конференції «Промоція України на світовому туристичному ринку», яка відбулася в Києві на початку вересня, директор департаменту гуманітарної політики Альона Кузема запрошує кам’янчан до обговорення концепції бренду України. 

  «Кілька років поспіль я була учасником таких вересневих зустрічей, які організовувало німецьке товариство «GIZ», - розповідає Альона Леонідівна. - Тоді голова «GIZ» Матіас Брант звертався до представників різних регіонів країни щодо бачення презентації України в світі. Кожен висловлював пропозиції, але виходячи з особливостей розвитку своєї області. У підсумку з’являлася ідея, яка більш-менш влаштовувала всіх. Системного підходу до підбору кольорів чи символіки не було». 

   Нагадаємо, на міжнародній виставці в Берліні 2012 року, яку фінансувало «GIZ», Україна позиціонувала себе з символікою Чемпіонату Євро. 2014 року товариство відійде частково від справ, бо в нього на це закінчилися гроші. Й туристичну поїдку оплачуватиме Державне агентство з туризму та курортів, яке й організувало цьогорічну конференцію в Києві. Ця державна установа обіцяє, що за представлення України на міжнародному туристичному ринку візьметься сам Уряд, бо виставку в Берліні вважають найбільш пріоритетною. 

  «Однак до чого тут розробка бренду України і обговорення його кам’янчанами?» - запитаєте ви. Так ось «GIZ», маючи нові кошти, оголосило тендер серед українських компаній на розробку загального брендбуку нашої країни. Його виграла компанія «ВікіСітіНоміка», яка вже працювала в цьому напрямку з Одесою, Києвом, окремими фірмами. 

 «Для мене це були б пусті слова, якби не почула презентацію «ВікіСітіНоміки», - продовжує Альона Леонідівна. - На думку членів цієї команди, бренд України має бути красивим, реальним, але при цьому вабити іноземця. Вони вирішили, що його зміст – це гарно описаний світ (як світ Хронік Нарнії), з героями і своїми законами. Аналізуючи, чим багата наша держава, вони дійшли висновку, що Україна – порубіжжя, де немає протиставлень, а є «і», «і», «і»… Наприклад, ми – в Європі, але й на перетині шляхів у Азії; країна православна, але маємо католицизм, мусульманство; древні і десь юні; ми – і українці, і росіяни, і поляки…» 

   Україна - це світ, який повинен приваблювати ідеями, упевнені в компанії «ВікіСітіНоміка». І якщо європейці переживають кризу щодо виходу з певних ситуацій, то прибувши до України, вони можуть зробити динамічну паузу, зупинитися, переосмислити своє життя і віднайти нові ідеї. Оця ідея порубіжжя і динамічної паузи – в основі концепції бренду України. Символічно це виглядатиме так: «і-і» або на мові програмістів «I-I», тобто пауза. 

  Разом із тим, у компанії добре розуміють, що розробка самого бренду – половина справи. Тому його творці виносять тему на загальне обговорення в соціальні мережі. Адже в першу чергу бренд України повинні сприйняти самі українці і не асоціювати його з Шевченком, Кличком, Тимошенко й Чорнобилем.

За новинами і діалогом слідкуйте на https://www.facebook.com/BrandTourismUkraineКатегорія: Туризм | Додав: hroniker (15.09.2013)
Переглядів: 923 | Теги: Україна, ВікіСітіНоміка, брендбук, конференціяДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net