Четвер, 15.11.2018, 23:48

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)

Незабаром у Кам’янці


Головна » Туризм

До Дня пам’яток історії та культури у міській Ратуші відбувся круглий стіл за участю наукових співробітників, архітекторів, працівників і бібліотекарів НІАЗ «Кам’янець» та історичного музею-заповідника.

 

За кафедрою Олександр Чухрій

Учасники проаналізували сучасний стан наукових фондів музею, їх використання та популяризацію, розглянули проблеми і перспективи ремонтно-реставраційних робіт на об’єктах історико-архітектурного заповідника й археологічних досліджень, обговорили проект «Жива фортеця», етапи реставрації Замкового мосту. У своєму вітальному слові начальник відділу охорони культурної спадщини Кам’янець-Подільської міської ради Олександр Чухрій зазначив, що основне завдання відділу – вивчення, збереження культурної спадщини від загрози знищення. З цією метою і проводиться паспортизація пам’яток. Поки що з близько 170 об’єктів таку обліково-пам’ятко-охоронну документацію мають усього 48. Тож працювати є над чим.

На цю тему виступила архітектор НІАЗ «Кам’янець» Лілія Свінціцька, котра повідомила про здійснення паспортизації нововиявлених пам’яток у Хмельницькій області. Серед останніх – садибі Патона, що в с. Хребтіїв Новоушицького району, палацу (комплекс садиби Пшездецьких) у смт. Чорний острів, Пушкінському дому в Кам’янці-Подільському.


Доповідає Лілія Свінціцька

Цікавою була доповідь старшого наукового співробітника історичного музею-заповідника Галини Осетрової щодо гербів Старого замку. Виявляється, на башті Ковпак викарбуваний в пам’ять про єпископа Якова Бучацького герб Абданк або Авданець, на Папській вежі – герб Папи Римського Юлія II у формі зображення мармурового дуба, на Лаській і Лянцкоранській – герб Кораб. За кожним із них – своя історія, котрі, за словами доповідачки, можна сміливо розповідати туристам.Категорія: Туризм | Додав: hroniker (18.04.2012)
Переглядів: 1249 | Теги: круглий стіл, День пам’яток історії та культуриДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net