Середа, 14.11.2018, 04:06

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)

Незабаром у Кам’янці


Головна » Туризм

Кам’янець-Подільський готовий продемонструвати власну туристичну привабливість екзотичній та суворій країні Сходу - Туреччині.

«Кількість туристів, котрі прибувають до нас із Турецької Республіки, - дуже мізерна, на відміну, від європейців, у свідомості яких закладено поняття про подорожі. Тож ми вирішили, що туристична заявка про себе в напрямку Туреччини, – перспективний крок, який потрібно розвивати», - розповідає директор департаменту гуманітарної політики міської ради Альона Кузема.

Активізація роботи в цій сфері пришвидшилася після офіційної поїздки міського голови Михайла Сімашкевича до вказаної східної країни, де він зустрічався з представниками Міністерства культури і туризму Туреччини, а також із фірмою, що координує діяльність всіх тамтешніх турагенцій і туроператорів. Напрацюваннями мера вирішили скористатися відділ туризму та представники туристичного бізнесу Кам’янця-Подільського.

«Населення в Туреччині – специфічне, з особливим уявленням щодо виїзного туризму. Здебільшого, ця країна працює на в’їзний, - продовжує Альона Леонідівна. – Тому вже найближчим часом ми підготуємо інформаційні друковані та електронні матеріали про наше місто, які безкоштовно (за домовленістю міського голови) розмістять на Інтернет-ресурсах східної республіки.

Також представники туристичного бізнесу Кам’янця погодилися сприяти зустрічі турецьких турагенцій під час відкриття туристичного сезону-2014. Ще один крок назустріч полягає у співпраці міст. Партнером може стати Мармарис, подібне до нашого за розмірами і чисельністю.

В силу різних об’єктивних причин цього року Кам’янець, на жаль, не поїде на туристичну виставку в Туреччині, запрошення на яку ми теж отримали. Однак готуватиметься до участі в ній у грудні наступного 2014-го. За два тижні місто просто не зможе належним чином підготуватися, аби якісно та голосно вперше про себе заявити.

До речі, за даними міжнародного туристичного порталу «Globe Spots» Україна посіла восьме місце у десятці найцікавіших туристичних напрямків 2013-го року. Що ж до міст, то Кам’янець-Подільський визнаний одним із найбільш цікавих для туру вихідного дня внутрішнього туризму.

ФОТО

Категорія: Туризм | Додав: hroniker (26.11.2013)
Переглядів: 838 | Теги: Схід, Туризм, Кам’янець, Туреччина, ПартнерствоДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net