Четвер, 15.11.2018, 23:48

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)Головна » Туризм

З 15 по 20 червня на Руській брамі – мирно. Тут отаборилися понад 80 юних миротворців з України та Росії у рамках пятої історично-патріотичної, військово-спортивної гри під назвою «Check point» (контрольний пункт).

 

Цього року Кам’янець-Подільський Клуб юних миротворців в особі його керівника Володимира Барановського за підтримки міського голови Михайла Сімашкевича вдруге організував Міжнародний зліт юних миротворців. Планувалося, що участь у ньому візьмуть 120 юнаків і дівчат. Однак у зв’язку з відмовою трьох харківських команд, чисельність учасників зменшилася до 80. Це - наші  миротворці, борщівські, а також із Переславля-Залєського (Росія). Наступного року обіцяють приїхати поляки.

Упродовж п’яти днів миротворці проводили стройову підготовку, складали заліки на площі Польський ринок, грали в квест й інші ігри на ерудицію, відвідували екскурсії.


Кожен день миротворці присвятили відповідній даті та тематиці, презентуючи разом із тим свій клуб. Наприклад, перший присвятили 200-річчю битви під Бородіно та 70-річчю оборони Севастополя, другий – козацтву, третій – Організації Об’єднаних Націй. 


Дітям читали лекції досвідчені фахівці, члени Клубу юних миротворців – Сергій Прокопенюк і Леонід Матвєєв. Юні миротворці також побували в центрі розмінування, пожежній частині, де познайомилися зі своїми колегами. Варто згадати й тих, хто всі ці дні забезпечував команди домашньою їжею. А це – один із закладів, який цього року отримав звання «школи миру», - центр ранньої реабілітації для слабозорих дітей. 

 

А почалося ось таке таборове життя миротворців у 2008 році, як розповідає Володимир Барановський. Тоді в Ісаківцях, колишньому таборі «Надія», була проведена перша гра «Check point» за участю 80 миротворців. Це був такий собі триденний відпочинок, який належним чином провести не вдалося через дощі.

З того часу Володимир Іванович загорівся ідеєю проводити такі патріотичні зустрічі й наступного року вирішив продовжити справу. Друга гра пройшла в каньйоні річки Смотрич, третя – на полігоні, четверта – на Станції юних туристів. Саме 2011 року у рамках «Check point» відбувся перший зліт миротворців. Цього ж року місцем для табору обрали Руську браму - як досить цікаву історичну пам’ятку. До речі, учасники гри до самого її початку не знають про місце дислокації.


На цьому Клуб юних миротворців зупинятися не збирається. За словами Володимира Івановича, вони планують щороку змінювати місце для зліту. Таким чином дітям буде цікаво в плані відпочинку і пізнавально в плані організації.Категорія: Туризм | Додав: hroniker (18.06.2012)
Переглядів: 1500 | Теги: клуб юних миротворців, Руська брама, «Check point», міжнародний злітДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net