Неділя, 18.11.2018, 04:29

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)

Незабаром у Кам’янці


Головна » Туризм

Товариство Подільських природодослідників та природолюбів шукає волонтерів і небайдужих кам’янчан, які могли б матеріально, фізично або інформаційно допомогти відтворенню та розвитку Смотрицького каньйону. Вже у вересні розпочнеться розчистка території, де в 19 ст. знаходилися сади Яна де Вітте.

Про це повідомляє головний спеціаліст з питань екології, раціонального природовикористання та охорони навколишнього природного середовища міської ради Наталя Татаріна.

Нагадаємо, облаштування Смотрицького каньйону стало можливим завдяки перемозі Кам’янець-Подільської ГО «Товариство Подільських природодослідників та природолюбів» у грантовому проекті «За життя в чистому довкіллі» від Всеукраїнського благодійного фонду «Крона» і групи компаній «НІКО».

Зі 152 конкурсних проектів успіх мали дев’ять, серед яких – «Впровадження системи екологічного використання та охорони довкілля в межах територіальної громади міста Кам’янця-Подільського на прикладі Смотрицького каньйону».

Готували проект Товариство Подільських природодослідників та природолюбів спільно з виконавчим комітетом міської ради. Остання, за умовами гранту, виступає партнером проекту, яка здійснюватиме співфінансування з міського бюджету. Враховано і власний внесок громадської організації.

Проект передбачає відродження території садів де Вітте. А для цього необхідно очистити каньйон від будівельних залишків хімічних складів, стихійних сміттєзвалищ, створити зони відпочинку з облаштованими місцями, а також провести еколого-освітні заходи. Зацікавлені в допомозі звертатися за тел. +38 067 384 55 72 і 5-04-29 (Наталія), детальніша інформація - http://vk.com/devite_kpКатегорія: Туризм | Додав: hroniker (09.08.2013)
Переглядів: 1004 | Теги: товариство природодослідників і при, смотрицький каньйон, сади Яна де-Віте, ГрантДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net