Середа, 12.12.2018, 15:47

З об'єктивних причин сайт "Хронікер" (hroniker.net) не оновлюватиметься. Читачі порталу можуть ознайомлюватись із новинами нашого міста культурно-мистецького спрямування в групі "Вконтакті" -https://vk.com/kp_hroniker. Тому якщо ви є користувачем цієї соціальної мережі - долучайтесь)

Незабаром у Кам’янці


Головна » Туризм

Представники туристичної галузі Луцька, Кам’янця-Подільського, Острога, Дубна та Хотина мають намір створити спільний туристичний маршрут «Шлях Гедиміновичів». А також об’єднати зусилля задля його промоції і просування на національному й європейському туристичних ринках.

Про це йшлося на установчих зборах учасників проекту «Шлях Гедиміновичів», які відбулися в Луцьку 12 грудня за ініціативи Луцької міської ради та підтримки проекту USAID «ЛІНК».

Учасники сформували робочу групу, покликану запропонувати організаційно-правову форму співпраці в рамках проекту та спільних заходів у 2013 році, а також вивчити можливості залучення до проекту іноземних, насамперед, литовських партнерів. Координатором робочої групи одноголосно обрали радника Голови Держтуризмкурорту Геннадія Друзенка.

Протокол є відкритим до підписання іншими містами та суб’єктами туристичного ринку, зацікавленими у реалізації проекту «Шляхом Гедиміновичів».

 Категорія: Туризм | Додав: hroniker (13.12.2012)
Переглядів: 733 | Теги: Луцьк, проект, «Шлях Гедиміновичів», туристичний маршрутДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
За межами Кам’янця


Пошук
Статистика
каталог сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 c

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Лілія Петрук © 2018 |
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
за умови активного гіперпосилання на hroniker.net